Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Sutirao je 0/1 za 20 min, pravi miljenik naseg Petra :) 

 

A drago mi sto se Kapiten snasao tamo i sto ima i te neke rezultate (nisam cuo mesecima nikakvu vest, samo da je otisao negde tamo). Ako tako nastavi eto njega na celu San Antonia za koji godinu :D 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jes, sa njim mogu u naziv da dodaju jedno Portland ispred, to je ta trajektorija. 

Edited by pacey defender
Link to comment
50 minutes ago, Apollo Creed said:

A sve se nema!

Ko kaze da nema, kako u onij reklami - jel preliva Komso? Preliva! Uspesno poslovanje! I ovo je samo pocetak, osecam...

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

Najveci :D  

 

Ne znam tacno kako, ali u taj uspeh nekako ce biti umesani Turci, Zelimir i Mirsad Jahovic :lol: 

 

Za Turke i Zeljka je lako - Zeljko ce trenirati Fener i pustiti nas da ih dobijemo u finalu (kao sto nas je uvek do sada pustao, i kad mu je znacilo i kad nije). Jedino mi jos ne pada na pamet uloga Mirsada Jahovica...

Link to comment

Partizanov Vanja Marinković izlazi na NBA draft

Mladi bek Partizana Vanja Marinković prijavio se za NBA draft ove godine, potvrdio je njegov agent Miodrag Ražnatović.

 

 

 

taman im jedan takav fali. miloglede, sta predvidjas? golden stejt?

Link to comment
34 minutes ago, Miralem said:

 

taman im jedan takav fali. miloglede, sta predvidjas? golden stejt?

 

Golden Stejt ce u finale, znaci imace suvise niskog pika da bi uzeli Vanju, njega uzimaju neki tankeri, recimo Vlade Divac :fantom:

 

Krenuo sam da pisem iz zajebancije, ali kad napisah Vlade Divac skapirao da to mozda nije tako daleko od istine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...