Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Zagorca ste hteli da pitate nešto? Ne, a? Izjavio da ga ne interesuju pare, da hoće u Partizan. Radi se o kvalitetnom igraču i ja bih voleo da ga dovedemo. Ne interesuju ga pare, a njegov menadžer traži 20-30.000 evra mesečno. Mi nemamo pare, gospode. Pustite vi tu priču slatkorečivu", rekao je Nikolić.

 

"Voli Partizan, svaka mu čast, dobar je igrač momak, sve OK, neka dođe. Ali, mi imamo budžet iz kojeg ne možemo da izađemo", dodao je Nikolić.

 

Objasnio! :Hail:

Link to comment

Za Zagorca ste hteli da pitate nešto? Ne, a? Izjavio da ga ne interesuju pare, da hoće u Partizan. Radi se o kvalitetnom igraču i ja bih voleo da ga dovedemo. Ne interesuju ga pare, a njegov menadžer traži 20-30.000 evra mesečno. Mi nemamo pare, gospode. Pustite vi tu priču slatkorečivu", rekao je Nikolić.

 

"Voli Partizan, svaka mu čast, dobar je igrač momak, sve OK, neka dođe. Ali, mi imamo budžet iz kojeg ne možemo da izađemo", dodao je Nikolić.

 

Objasnio! :Hail:

 

Ma Objasnio je Muta nama navijačima kako se bruka Partizan večeras!

 

Odlazi štetočino iz Partizana! Kriješ se tu oko Zagorca, jebo te on. I da dođe i da ne dođe, kakva je to sramotna odbrana idiote glupavi? Ovo nema ni na basketu iza zgrade. Marš iz Partizana, muka mi je od tebe! Jebo te Zagorac.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Za Zagorca ste hteli da pitate nešto? Ne, a? Izjavio da ga ne interesuju pare, da hoće u Partizan. Radi se o kvalitetnom igraču i ja bih voleo da ga dovedemo. Ne interesuju ga pare, a njegov menadžer traži 20-30.000 evra mesečno. Mi nemamo pare, gospode. Pustite vi tu priču slatkorečivu", rekao je Nikolić.

 

"Voli Partizan, svaka mu čast, dobar je igrač momak, sve OK, neka dođe. Ali, mi imamo budžet iz kojeg ne možemo da izađemo", dodao je Nikolić.

 

Objasnio! :Hail:

 

lažovčina 

Link to comment

Nisam nešto gledao puno Partizan ove godine, uglavnom u EK. Uhvatio sam večeras četvrtu četvrtinu, majke mi u jednom momentu je bilo kao da se igrači Partizana trude da budu što dalje od igrača, ovi se rasporedili sa 4 vani i ono, obrnu dva-tri pasa i odjednom čovjek sam kao duh na trojci. Djelovalo je ne kao da ih boli kurac za odbranu, već da aktivno ostavljaju protivnika samog na šutu. Onoliko čudna (da ne kažem loša) odbrana ne može biti proizvod ni neznanja ni ne znam ti ja čega, za ono je potreban trud. U svakom momentu su bar dva ili tri protivnička igrača bili sami, da se igralo bez ikakvog sistema bilo bi manje promaje.

 

Ok, kaže komentator da je umor stigao igrače, ima vjerovatno do toga, a ni ja nisam kao što rekoh nešto se nagledao Partizana, ali ovo što sam uhvatio, baš djeluje diletantski u odbrani. 

Link to comment

ali kako to muti uspeva? missim, i bez da im se kaze profesionalni kosarkasi igraju odbranu. taki je sport. i kod bozica smo igrali nekakvu odbranu.ali kod mute jok. eventualno preko kurca glume da se nesto cimaju. sta im radi, preti, ucenjuje?

Link to comment

u svakom slučaju je kriv muta.ako ima toliko znanja kako je sastavio ovakav raspad od ekipe.onaj radnički je bio gsw za nas odbrambeno.čak sumnjam da ga igrači buše.

Link to comment

250k godisnje mi nije puno za nba Zagorca. Koliko mislite da vrijedi? 10k kao onaj crnac lazovcina? :fantom:

 

Manje od 7  meseci. Kako sracuna 250K?

 

A nije mi jasno sta mi hocemo? Nije valjda da je stvarno zinulu dupe da se sledece godine uzme obestecenje. Pa nije Misko budala da svoj deo daje Ostoji. Cuti i uzimaj kad imas coveka koji voli sveti dres.

 

Naucilo to dognam prodam i nume drugacije

Link to comment

Ma Objasnio je Muta nama navijačima kako se bruka Partizan večeras!

 

Odlazi štetočino iz Partizana! Kriješ se tu oko Zagorca, jebo te on. I da dođe i da ne dođe, kakva je to sramotna odbrana idiote glupavi? Ovo nema ni na basketu iza zgrade. Marš iz Partizana, muka mi je od tebe! Jebo te Zagorac.

 

 

lažovčina 

 

+ iljadu na obojicu

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...