Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

57 minutes ago, Constantin said:

Dal su i nas zajebali po broju trenera ?


sad čujem da su pittsburgh steelersi(nfl) promenili tri trenera od 1969. godine

:gospode:

  • +1 1
Link to comment

Ima takvih timova dosta. npr Penn State od prvog svetskog rata do danas ima 6 trenera.

Franklin, O'Brien (on je bio samo 2 godine), Paterno, Engle, Higgins i Bezdek, koji je bio coach od 1918

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Poznati termini odloženih utakmica večitih rivala iz 5, 6. i 11. kola Super lige
 

U Super ligi tokom 11. kola nisu odigrane tri utakmice. Šampionu Srbije da kompletira sve planirane mečeve potreban je još odloženi duel sa TSC-om, dok Partizanu nedostaju okršaji sa Radničkim iz Niša i Spartakom.

 

Juče su određeni termini. Prvi će na crtu da izađu Partizan i Radnički iz Niša u meču petog kola (6. novembar).

 

Odložena utakmica 6. kola Spartak - Partizan igraće se 27. novembra u Subotici, kad prođe poslednja reprezentativna pauza u 2024.

 

Crvena zvezda i TSC na teren će 4. decembra, u susretu šestog kola. To je prvi slobodan termin zbog brojnih obaveza oba kluba na međunarodnoj sceni. Tog dana igraće se osmina finala Kupa Srbije.

Edited by Milosh76
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/pismo-roditelja-klubovi-u-srbiji-ucenjuju-i-drze-decu-taoce/
 

 

zbog čeg je jedini lek minimum na tri godine obustaviti profesionalni fudbal u srbiji, a za to vreme izvršiti kompletnu reorganizaciju fss-a što bi uključilo pod 1. demontažu trenutnih regionalnih(pokrajinskih) saveza

 

a ko će to da uradi?

 

kako smo došli do toga da "sportski radnici", a izgleda i neki roditelji, kada im dete igra fudbal, kao u crtanom filmu, vide džakove dolara kako trče po terenu. da se za decu koristi izraz "roba u izlogu". da ne možeš da pročitaš tekst o sportu bez da ima 300 navoda o milionskim ciframa i vrednosti ovoga ili onoga.

 

to je samo jedna refleksija bolesnog društva i poretka na sport.

 

i nešto ne verujem da će to skorije da se promeni, jer generalno vlada uverenje da je takav poredak ipak najbolji, jer su mu, navodno, alternative Staljinizam i šta ti ja znam, neki drugi izam. gde možda ne bi bilo moguće da moja guzica bude božanstvo prvoga reda.

 

Edited by Ted
Link to comment

eno, na onom drugom topiku se pretpostavlja da će uskoro onaj mladac da dobaci do 15 miliona. a sećam se da je jednom bilo napisano da jedan iz gostjućeg tima vredi (u novcu) više od svih 11 naših, domaćina. davno beše ne sećam se detalja.

sve je postala 1 pijaca i nije čudošto su roditelji puni iščekivanja.

Edited by đorđe geprat
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

 

a ko će to da uradi?

 

 

Neka srpska Margaret Tačer...ne, nije Čale Brnabič, ona ne razume da razume, ali neka kao prvo pomenuta...

Link to comment

pa oni su se toliko navikli da igraju bez publike da će od sledeće sezone da im se izriče kazna igranja pred publikom......čisto da primete da su kažnjeni, neki promenu, neobičnost u rutini

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Stadion Novog Pazara biće zatvoren na dve naredne zvanične utakmice. Prva je već u ponedeljak, 21. oktobra, na Gradskom stadionu gostovaće Partizan.

 

Sta god treba jsd mezimici rezima :fantom:

Link to comment

Razlog ove odluke su incidenti koji su navijači Novog Pazara napravili na utakmici protiv Radničkog 1923.

Tokom utakmice su se čula razne uvrede i na sve to su viđeni i transparenti koji su imali političku sadržinu.

Posle utakmice golman ekipe iz Kragujevca je gađan upaljačima od strane domaćih navijača.

Link to comment

1 offtopic trivia:

Pre više od deceniju i kusur godina, igrali smo 1/16 kupa Srbije protiv Rk Novi Pazar, u Pazaru. Nisam siguran, mislim da su tada bili treći rang, ili tek ušli u drugi...

Elem, igralo se u staroj sportskoj hali u Pazaru, Pendik još nije postojao, a ta stara hala je imala tribine samo sa jedne strane, ali odvojene od terena jedino onim mobilnim metalnim ogradama-šipkama. Pošto je gostovao Jugović hala je bila krcata publikom. Trećinu hale su ispunili Rasimovi šipkaši, trećinu Suljini ultrasi, a trećinu uslovno rečeno normalna publika. 

I dok je trajala utakmica, ovi normalci su nas pljuvali i gađali semenkama, i jebali nam majku srpsku. A Rasimovi i Suljini uopšte nisu ni gledali tok meča nego su se svih 60min prepucavali, međusobno napušavali i nadglasavali u skandiranju, sve mašući nekim barjacima i šalovima.

 

Nadrealno iskustvo, pamtiću ga čitavog života...

 

Spoiler

Tada sam zahvaljivao sam sebi što sam igrao srednjaka, i kretao se sredinom terena. Oba krila i spoljni bekovi su bili žestoko najebali, bukvalno prekriveni pljuvačkom.

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
On 7. 10. 2024. at 14:41, W.F.C. said:

I s nama jedan kup, i da se pomiri s Valentinom iz Krusevca ako je jos u klubu i odvede Napredak u Evropu

 

Teško, ako je ova i dalje u Vojvodini. 😃

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...