Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Veceras u kafanu i naruci "Ovamo cigani" cik ako smes :D 

Ne ide "Dok palme njišu grane" ? :cool2:

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, SNARC said:

 

A ljudi se pitaju ko veruje Vucicu, naseda na njegove baljezgarije i glasa za njega..

 

Mada, nisam ocekivao ovako nesto na ovom forumu.

A ljudi se pitaju ko citira aktuelno.me i navija za Partizan?

  • +1 1
Link to comment

Koliko je lep ovaj stadion u Kruševcu, sa ovim novim dobrim terenom. I dalje ubedljivo najlepši stadion u zemlji iako ima već nekih 45 godina. Šteta što je uvek prazan.

Link to comment
51 minutes ago, Nikodije said:

Koliko je lep ovaj stadion u Kruševcu, sa ovim novim dobrim terenom. I dalje ubedljivo najlepši stadion u zemlji iako ima već nekih 45 godina. Šteta što je uvek prazan.

 

  Prazan je zbog uprave i njenog kvalitetnog rada , podržane sve od strane Gagic family.

  Poslednji koji je pokušao da koliko toliko napravi uradi nešto dobro i pozitvno,  Mišković junior,  je bio potkradan i saplitan na svakom koraku, počevši od lokalnih secikesa ( da jbt napravio je dogovor sa lokalnom školom fudbala  , sramota na sta je to ličilo), pa sve do SnS FSS kada je Napredak u jednoj od najbrutalnijih kradja sprecen da uđe u evro kupove,  sve na ustrb Neskove Mladosti.  Za drugu sezonu sam zaboravio..

  Tribine su uvek bile pune,  igraci su sve dobijali na vreme, i niti jednom igraču nije pravljen problem pri odlasku u drugi klub( zatezanje oko visine obeštećenja ili u klub koji želi...).

  

Link to comment
13 minutes ago, John Dies at the End said:

 

  Prazan je zbog uprave i njenog kvalitetnog rada , podržane sve od strane Gagic family.

  Poslednji koji je pokušao da koliko toliko napravi uradi nešto dobro i pozitvno,  Mišković junior,  je bio potkradan i saplitan na svakom koraku, počevši od lokalnih secikesa ( da jbt napravio je dogovor sa lokalnom školom fudbala  , sramota na sta je to ličilo), pa sve do SnS FSS kada je Napredak u jednoj od najbrutalnijih kradja sprecen da uđe u evro kupove,  sve na ustrb Neskove Mladosti.  Za drugu sezonu sam zaboravio..

  Tribine su uvek bile pune,  igraci su sve dobijali na vreme, i niti jednom igraču nije pravljen problem pri odlasku u drugi klub( zatezanje oko visine obeštećenja ili u klub koji želi...).

  

Jesu li sredili prostor ispod Istočne tribine ?

Link to comment
Just now, Constantin said:

Jesu li sredili prostor ispod Istočne tribine ?

 Mislim da nisu,  nisam odlazio u zavicaj ove "sezone" ...  a da je ružno,  jeste, za sve pare :D. Uradili su nešto malo ispod južne .

  Koliko čujem, malo su poboljsalji rad sa mladjim kategorijama,  ali samo malo 😁  ( junior ih odbio,  kaže,  otac nema pare, ne zanima me 🤣🤣 )

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Sartidov je najlepši u državi.

ma kakav crni sartid, ovo u kruševcu je bukvalno vanda metropolitano za sd

 

a jedni od retkih imaju i fan shop u okviru stadiona

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Dies at the End said:

  kaže,  otac nema pare, ne zanima me 🤣🤣 )

Nije još naplatio one milione od Vučića ?

Link to comment
53 minutes ago, Constantin said:

Nije još naplatio one milione od Vučića ?

 Sto kaze jedan moj drug, od njih ne bi dobio ni aspirin da si bolestan. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...