Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Najbitniji podatak koji smo danas saznali je da je Zvezda u 3 od 4 sezone koje su prethodile usponu 2017-e trosila na transfere 900, 800 i 600 hiljada evra. Samo jednom je cifra presla milion (iznosila je 2.4 miliona) i to u sezoni kad je prihod od transfera bio 15.7 miliona pa se malo i ulozilo. Do sada mi je omiljeni argument bio sastav tima koji je podigao klub ali ovo je jos jace. 

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

 Do sada mi je omiljeni argument bio sastav tima koji je podigao klub ali ovo je jos jace. 

Javi kad rešiš jednačinu, kako Zvezda sa prihodom od 13,9 miliona € i rashodom od 12,8 miliona € smanji dug za 18 miliona €.

https://www.aktuelno.me/sport/kako-je-crvena-zvezda-postala-balkanski-nacional-iz-medeljina/

Godina 2022.https://www.b92.net/o/sport/fudbal/vesti?nav_id=2333522 ...

Jel ovo donacija ili sponzorstvo ?

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3080847-otkriven-sporazum-zvezde-i-agrobanke-kojim-se-otpisuju-milioni-duga-crveno-belih-video

Link to comment

drago mi je da se šipkaški rečnik primio na forumu

 

zato si zvezdo najveća

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 hours ago, samo_opusteno said:

Osim toga sasvim je dobro da sto vise porodica zivi od Zvezdinog novca, da zive i rade ovde, da ne odlaze u inostranstvo. Trebaju nam ljudi, ogroman je odliv stanovnistva. Eto jos jedne stvari koju klub radi a neprimetna je.

 

 

 

3779fb23dc4e8d146690192dac8b7512.gif

Link to comment
18 minutes ago, napadaj said:

Zamisli napišeš ovako nešto :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

Ti ne dobacujes dotle, nisi iz tih prica. 

  • Wub 1
Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

Zamisli napišeš ovako nešto :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

 

A ljudi se pitaju ko veruje Vucicu, naseda na njegove baljezgarije i glasa za njega..

 

Mada, nisam ocekivao ovako nesto na ovom forumu.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

A ljudi se pitaju ko veruje Vucicu, naseda na njegove baljezgarije i glasa za njega..

 

Mada, nisam ocekivao ovako nesto na ovom forumu.

Očekivao si samo drugosrbijanska proseravanja a naišao i na nešto drugo. 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Očekivao si samo drugosrbijanska proseravanja a naišao i na nešto drugo. 

 

O da... konacno nesto tacno da kazes. 

 

Bravo :)

 

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Nemoj citirati tog GTRetarda sa aktuelno.me ako nije problem.

Ma googlao, nemam pojima ko je. Znaš da nisam iz te priče .Podaci su nerelevantni ? Ako je tako, izvinjavam se i povlačim, ali čini mi se da su i naši portali ovako opisivali stanje.

 

Iskreno mi je žao što su pojedinci odvukli raspravu i sasvim drugu stranu i klasičnu patkometriju sa polovičnim informacijama i nerazumevanjem kako klubovi funkcionišu, ali im je strašno bitno da budu u pravu...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Iskreno mi je žao što su pojedinci odvukli raspravu i sasvim drugu stranu

Meni je i dalje smesno da neko misli da si ti Partizanovac :D 

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Milosh76 said:

Meni je i dalje smesno da neko misli da si ti Partizanovac :D 

Ma tako se češljam :naughty:

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Nislija Partizanovac... :D 

Ma ćuti...i ovi moji kažu da preterujem u kritikama našeg kluba, ali kako vidim tako kažem. Briga me koliko košta :rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...