Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Onaj seronja komentator ih je jinxovao najstrašnije.

 

- Ide Vojvodina na pobedu - nakon promašaja Vukanovića

- Evidentno je da Vojvodina neće biti poražena u Amsterdamu - bukvalno minut nakon toga primili su gol.

 

Bravo za Vošu baš kompaktno djeluju, nije ovaj Ajaks bauk, može se sa njima potući.

Link to comment

železničaru nije pomogao ni specijalac sudijske komisije jovan šegrt

 

1:1

Link to comment

imali su penal i priliku da povedu 2-0, ali je golman odbranio

 

gledao sam multiprenos na Areni (jedno vreme, posle sam prebacio na našu tekmu)......generalno volim multiprenose, ali može da bude malo problematično kod nas, ako treba da kombinuješ četiri, pet utakmica na kojima se ništa ne dešava....tu ni multiprenos ne pomaže

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

na to sam i reagovao. čim sam čuo komentatora da šegrt ide da proveri var znao sam da će da ga svira, iako nisam video start

  • +1 1
Link to comment

sa nestrpljenjem očekujemo veliki derbi superlige Jedinstvo Ub-Tekstilac

 

pa jebem ti rakijsku čašu, to su bre bile tekme (naj)nižih liga, na koje smo kao klinci lokalno umeli da odlazimo (svako na svom lokalu, sa svojim lokalnim velikanima), da se zajebavamo, slušamo one likove što se deru "Konje jedan!!!!", "Pu jebem ti sumpor!!!!" i što opšte sa familijama, uglavnom bekova, koji imaju nesreću da to poluvreme špartaju pored jedine tribine

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment

imt/tekstilac - železničar pančevo

e to će da bude praznik fudbala, kad se povade pištolji u loži

 

 

šteta što je mladost gat ispala iz lige

Link to comment

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/promenili-pravilo-o-broju-stranaca-na-dan-odigravanja-prve-utakmice/488082

 

Quote

Fascinantna dešavanja u Severnoj Americi. Fudbalski savez Hondurasa je na dan odigravanja prve utakmice u novoj sezoni promenio pravilo i povećao dozvoljeni broj stranaca. To je urađeno nekoliko sati pre prve utakmice Aperture, koju su u subotu odigrali Motagva i UPNEFM (4:2).

 

šteta je samo što naši novinari izbegavaju da više pričaju o "fascinantnim dešavanjima" u Srbiji, FSS i srpskom fudbalu

 

greota.... a eto, imamo pobratime u Hondurasu

Edited by Ted
Link to comment

big deal.....otezanje je standard u našem fudbalu......većina srpskih klubova bi ponosno mogla da ponese nedimak "Valjaoničari"

 

ja da sam direktor lige, počeo bih da naplaćujem ležarinu......i to skupo

Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

GThwgzBXoAAb3Bm?format=jpg&name=small

Sekretar stručnog štaba fk 

 

To im je bivsi kapiten..

 

Mogao je sam sebi u mrezu da je sprovede, zlu ne trebalo, da je dovoljno patriotski osvescen

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...