Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

6 minutes ago, Nikodije said:

Pa da, morao je da padne gol, ne može Srbin da izdrži pa to ti je.

 

doduše nisu primili glup gol.....jbg. sve je bilo fudbalski, nisu se samoubili

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

doduše nisu primili glup gol.....jbg. sve je bilo fudbalski, nisu se samoubili

 

Pa jeste, al šteta svejedno, bili su odlični. 

Link to comment

ma svaka čast Vojvodini i respect......odlično su odigrali protiv znatno jačeg od sebe, u gostima i perd punim stadionom

 

baš mi je drago.....posle one bruke i sramote od utorka koju smo mi priredili

 

 

Link to comment

Svaka čast Vojvodini, nisu se pogubili na gostovanju velikom klubu pred 50 hiljada ljudi. 

Steta je sto revans ne igraju na svom terenu, i dalje ne kapiram logiku da se prave stadioni po Loznici, Leskovcu...a ne u NS, KG, Nisu... 

Vukanovic imao priliku da postigne jos 1 gol o kom bi mogao unucima da prica. 

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

doduše nisu primili glup gol.....jbg. sve je bilo fudbalski, nisu se samoubili

 

To je prilicno diskutabilno. Ako vec menjas veznog igraca defanzivcem onda valja da imas spremnu i uigranu alternativnu varijantu u toj formaciji. Ovako je samo poremecena odbrana i prvi put se dogodilo da se stoperi Vojvodine lose prebroje kod centarsuta, covek je na desetak metara od gola bio sam kao duh.

 

No, sve u svemu prilicno ohrabrujuce izdanje Vojvodine veceras, ako Ajaks ne moze bolje od ovoga jos uvek je sve otvoreno. A i ako Novosadjani ispadnu, ova utakmica je pokazala da od nasih ekipa koje smo do sada videli u Evropi s najkvalitetnijim fudbalom ulaze u sezonu. Rezultat manje-vise, igra je bila prilicno dobra u vecem delu utakmice.

Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

To je prilicno diskutabilno. Ako vec menjas veznog igraca defanzivcem onda valja da imas spremnu i uigranu alternativnu varijantu u toj formaciji. Ovako je samo poremecena odbrana i prvi put se dogodilo da se stoperi Vojvodine lose prebroje kod centarsuta, covek je na desetak metara od gola bio sam kao duh.

 

No, sve u svemu prilicno ohrabrujuce izdanje Vojvodine veceras, ako Ajaks ne moze bolje od ovoga jos uvek je sve otvoreno. A i ako Novosadjani ispadnu, ova utakmica je pokazala da od nasih ekipa koje smo do sada videli u Evropi s najkvalitetnijim fudbalom ulaze u sezonu. Rezultat manje-vise, igra je bila prilicno dobra u vecem delu utakmice.

 

pa sad, pitanje je dal je izmena dovela do greške kod prebrojavanja. greške se dešavaju, naročito kako se bliži kraj utakmice, prave ih Real i Siti, ali ne budu sve kažnjene. grešio je i Ajaks u više navrata, al na žalost nisu platili

Link to comment

Veća greška je promašaj Vukanovića. Bio je sam na 10 metara. Povoljnije od penala.

Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:

Svaka čast Vojvodini, nisu se pogubili na gostovanju velikom klubu pred 50 hiljada ljudi

 

 

To je neki novi kvalitet, nadam se da ce da nastave bez straha u revansu, sada znaju da umeju.

Neko malo cudo od igre generalno, obzirom sa kim su igrali

Link to comment

Komično je sa koliko kamera i dronova je snimana utakmica RKG-Mornar, ne bi li nam pokazali kakvu stadionsku lepoticu je napravio predsednik Vučić.

Link to comment
12 minutes ago, Ted said:

 

pa sad, pitanje je dal je izmena dovela do greške kod prebrojavanja. greške se dešavaju, naročito kako se bliži kraj utakmice, prave ih Real i Siti, ali ne budu sve kažnjene. grešio je i Ajaks u više navrata, al na žalost nisu platili

 

Indikativno je da je gol dosao vrlo brzo nakon izmene. Videlo se kod one izmene po konverzaciji Bandovica i Djordjevica (napisao sam to odmah) da trener nije imao neku posebnu ideju tom izmenom osim da nakrca vise tela ispred golmana da bi pokrio vise prostora. To je uvek rizicno ako nisi uigravao takvu formaciju u odbrani. Mozda on jeste to uigravao pa ja jedem govna ali video sam previse nasih utakmica u kojima se treneri polakome na nulu koju drze pa razjebu sopstvenu odbranu pukim gomilanjem igraca pozadi.

Link to comment

Centarsut a i sut su bili odlični. Mnogo bolje izgleda kad se pusti snimak kamere iza gola. 

Link to comment

Neće u nedelju biti fudbala ni u Bačkoj Topoli – odložena je utakmica drugog kola Mocart bet Super lige, između Vojvodine i Novog Pazara.

 

 

Ranije je odložena i utakmica IMT – Radnički 1923.

 

Prema ranije usvojenim propozicijama, predstavnici Srbije na međunardnoj sceni imaju pravo na odlaganje po jedne utakmice u kvalifikacionoj i grupnoj fazi UEFA takmičenja.

Edited by Milosh76
Link to comment

Aleksandar Paločević se vratio na Karaburmu.

 

Ne znam kakve su sanse da se Kaludjerovic reanimira za jos jednu sezonu i eventualno Vanja Grubac ili Petar Divic.

Edited by WTID
  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, beeva said:

Centarsut a i sut su bili odlični. Mnogo bolje izgleda kad se pusti snimak kamere iza gola. 

 

Jesu, zato je greska odbrane i bila kaznjena golom. Uostalom, sam Bandovic je rekao posle utakmice da je trebalo bolje reagovati kod te situacije. Nije bio u pitanju neki mesijevski slalom pa da slegnes ramenima i skines kapu majstoru, bio je dobar centarsut koji je seo na glavu nepokrivenom igracu na desetak metara od gola. To i ako ne moze da se odbrani moze da se zasmeta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...