Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Quote

 

dok je Matkovic iz zelezare stajao iza kluba, bilo neko drugo vreme, uredjenje, bila je to dobra organizacija, spremna za korak dalje, finanaije stabilne, dovodili su se dobri igraci, niko se tih godina nije naigrao u SD, a jaki su bili blizanci,


možda jer sam ovakvu odu o eminentnom rukovodiocu protumačio kao želju za povratkom, a sve zarad jačanja domaće lige


 

 

 

brt mili pa oni su gajili pečurke u visokim

pećima

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


možda jer sam ovakvu odu o eminentnom rukovodiocu protumačio kao želju za povratkom, a sve zarad jačanja domaće lige


 

 

 

brt mili pa oni su gajili pečurke u visokim

pećima

Iz mog ugla, lose si protumacio.

 

Ukrarko prepricao kako je bilo u Sd tih godina. A apsolutno je tacno da je tih godina klub funkcionisao organizovano, bilo im je obezbedjeno sve sto im je bilo potrebno, tim je igracki rastao, dovodili se dobri igraci, neki su tu podigli svoje karijere, po kvalitetu su bili neki cetvrti, peti klub u zemlji, nikao stadion, uzet Kup, igrala se Evropa nekoliko godina za redom, grad je ziveo za utakmice Sartida.

 

A to sto je iza svega stajao covek iz politike i velike drzavne firme...hmm, pa kontam da imas I ti licno periode za koje mozes reci da je Partizan bio bolje ili losije organizovan, pa npr. neces reci voleo bih da se vrati Tole, jer je tada Partizan bio bolje organizovan nego za vreme Vazure. Ili mozda hoces? 😀

 

  • +1 1
Link to comment

ja sa periodom jul-om nemam kompromisa, i sa tim ljudima tzv funkcionerima koji su se na bilo koji način ogrebali o tu zločinačkunorganizaciju


 

 

 

btw kup je osvojen kada je us steel stajao uz klub

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sa periodom jul-om nemam kompromisa, i sa tim ljudima tzv funkcionerima koji su se na bilo koji način ogrebali o tu zločinačkunorganizaciju


 

 

 

btw kup je osvojen kada je us steel stajao uz klub

Ti i ja cemo se zapravo sloziti. 

Sutra da ode Terzic iz Zvezde, nikada ga ne bih prizivao nazad, ne mogu ga smisliti i treba da lezi i tuca kamen umesto sto je deo danasnje elite ove zemlje. Ali da je u njegovo vreme klub daleko organizovaniji u svakom smislu u odnosu na npr. Lukicevu, Toplicinu ili koju god, to je valjda svakome jasno i time nemam nameru da velicam ovoga, ali to je cinjenica, kao i za Matkovica i kasnije Amere.

To je bila poenta pominjanja njih, znam i da je Kup dosao u kasnije vreme, svakako je i dalje bio dobro organizovan za razliku od sledeceg perioda kada je postao ergela nekih kvazi igraca menadzera navijaca sa juga.

 

Edit typo

Edited by Segundo
  • +1 1
Link to comment

kragujevac 0:0 prvo poluvreme, protiv moćnih barana

Link to comment

Ne znam u kakvom stanju je Ajaks i slutim da je prerano za komentar ali Vojvodina za sada izgleda bas dobro na terenu.

Link to comment

Ja vrteo kanale u poluvremenu :isuse:

Hvala

 

Jos gore, ja sam vrteo obicne Arene, a ne Premium 😂

Edited by Milosh76
  • Haha 1
Link to comment

Ovaj komentator sa Arene je ili rodjeni brat Aleksica ili clan uprave Radnickog. A mozda je i jedno i drugo.:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...