Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

13 minutes ago, napadaj said:

Ništa ne valja u državi - obrazovanje, kultura, privreda, spoljna politika, infrastruktura, javne nabavke, poreska politika, zdravstvo... Jedino je fudbal zdrav i prav i zato si, Zvezdo, najveća.

+1

 

Podrska za retoriku ''ne pominjimo KK Partizan i cinjenicu da je preko noci od prezaduzenog kluba poceo da napada vrh evrolige tako sto mu je neko kupio sleper skupih stranaca koji ni po cemu nisu trebali da dodju u tadasnji Partizan, koncentrisimo se na golove preskupih Pavkova i Vukanovica za ulaske Zvezde u LS''. 

 

Mislim da je vas najveci problem sto ce uvek pisati sastavi, kako Zvezde koja je usla u LE i LS tako i Partizana koji je usao u EL, odnosno da se preciznije izrazimo, iz sezone kad mu je kupljeno ucesce u EC i EL. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Zato ste, Zvezdini forumaši, najveći!

 

Sudeci po onom sto sam video na forumskom fudbalu - tesko, bijete nas bar za pet (Redoran, Goranz) do deset (Venom) centimetara ili pet (Flegma) do 15 (Filipenko) kilograma u proseku. Jedino je ovaj Ted nesto metiljav ali on je pravnik pa ga ionako ne shvatamo ozbiljno i Copi vam ubija prosek i u centimetrima i u kilogramima. Mi smo sve neki adasevici i preze od metar i cevap, grehota kad nas vidis.

  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

 

 

 

I to kad FK Profitabilni ima po 50 mil budzet vec drugu sezonu :violina:

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, harper lee said:

 

Sudeci po onom sto sam video na forumskom fudbalu - tesko, bijete nas bar za pet (Redoran, Venom) do deset (Goranz) centimetara ili pet (Flegma) do 15 (Filipenko) kilograma u proseku. Jedino je ovaj Ted nesto metiljav ali on je pravnik pa ga ionako ne shvatamo ozbiljno i Copi vam ubija prosek i u centimetrima i u kilogramima. Mi smo sve neki adasevici i preze od metar i cevap, grehota kad nas vidis.

FTFY

 

E, nećeš verovati, pre neki dan tražim na kom externom HD sam pohranila Witchera, i naiđem na fotke sa FF i iz kafane u nekom back up folderu :lol:

Jezivo ste bili mladi i mršavi, čupavi sporadično.

 

Devizni račun dostavljam na upit.

  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, harper lee said:

 

Sudeci po onom sto sam video na forumskom fudbalu - tesko, bijete nas bar za pet (Redoran, Goranz) do deset (Venom) centimetara ili pet (Flegma) do 15 (Filipenko) kilograma u proseku. Jedino je ovaj Ted nesto metiljav ali on je pravnik pa ga ionako ne shvatamo ozbiljno i Copi vam ubija prosek i u centimetrima i u kilogramima. Mi smo sve neki adasevici i preze od metar i cevap, grehota kad nas vidis.

 

ja kad sam bio na forumskom fudbalu ispostovali ste me i pustili da igram iako se u ocima videla poruka "zasto ovaj ne ode na forumski ragbi, koji ce moj ovde"

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Dodajem svojih 191cm/106kg braći grobarima

 

1 minute ago, Milošica said:

187/82

 

jedete li vi nesto?

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

ja kad sam bio na forumskom fudbalu ispostovali ste me i pustili da igram iako se u ocima videla poruka "zasto ovaj ne ode na forumski ragbi, koji ce moj ovde"

 

Tad smo te ispostovali jer balon u kojem smo igrali je imao ona velika vrata za utovar gradjevinskog materijala. Kad smo presli u normalan balon vise nismo mogli da te zovemo, nije imalo smisla da ljudima razvaljujemo stokove da bi ti usao.

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

 

jedete li vi nesto?

 

 

Naravno, ali još nisam došao u Valkirine godine, pa da mi se sve lepi

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...