Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Bolje razmišljate u fazonu "može nam se", nego praviti neku verbalnu gimnastiku. Harper je pre neki dan napisao jedan duži post gde je završio otprilike u tom stilu. Prvo me je iznervirao, onda sam shvatio da je to najpoštenije. 

 

I da se razumemo, ne verujem da neko od Grobara ovde abolira i sranja za koja smo sami krivi, a mnogo ih je.

 

Nema nikakve verbalne gimnastike. Usli smo u evropu posteno, stekli smo koeficijent posteno, usli u 2 vezane LS posteno. Pisu sastavi, ko je bio trener, sve pise. To sto ste iskompleksirani i jadni pa bi da nam nametnete krivicu jer je Pavkov dao 2 komada Liverpulu nije nas problem. 

Boli nas kurac sta ce biti kada nasa dominacija napravljena na postenim domacim skart igracima prodje, ne moze biti gore od onih 25 godina pre 2017-e. Pa ako smo izdrzali da gledamo ovog pacenika sa vase klupe kako peva sta je pevao izguracemo i ostalo. 

Jedino sto ne bih nikada voleo je da nas neko preko noci podigne kao sto je Partizan u kosarci podignut. To je bezveze i nema veze sa sportom. Ali eto vama je super i ne stidite se, mi treba da se stidimo Pavkova i Vukanovica. :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Ne znam za ostale ali što se mene tiče najsretniji bih bio da na kraju ni ne postoje ova dva kluba, koliko to zla donosi ovom narodu, a ako je uslov da se stanje vrati u ono kao da Vučića nikad nije ni bilo da nema CZ, neka bude i tako. Naravno da nije Vučić jedino zlo koje je zadesilo Srbiju, ima i do nas, ali eto da neko ponudi njegov nestanak iz istorije Srbije pod uslovom da nestane sve vezano za postojanje CZ, i da se ja pitam, pristao bih i na to, mada slijepi binarni (voliš jedan mrziš drugi klub) umovi će i tu naći neku zamjerku. 

  • +1 3
Link to comment

al da se vrati duško matković

:ziga:

 

 

 

ako može još neko iz direkcije jul-a

Link to comment
12 minutes ago, samo_opusteno said:

Nema nikakve verbalne gimnastike. Usli smo u evropu posteno, stekli smo koeficijent posteno, usli u 2 vezane LS posteno. Pisu sastavi, ko je bio trener, sve pise. To sto ste iskompleksirani i jadni pa bi da nam nametnete krivicu jer je Pavkov dao 2 komada Liverpulu nije nas problem. 

Boli nas kurac sta ce biti kada nasa dominacija napravljena na postenim domacim skart igracima prodje, ne moze biti gore od onih 25 godina pre 2017-e. Pa ako smo izdrzali da gledamo ovog pacenika sa vase klupe kako peva sta je pevao izguracemo i ostalo. 

Jedino sto ne bih nikada voleo je da nas neko preko noci podigne kao sto je Partizan u kosarci podignut. To je bezveze i nema veze sa sportom. Ali eto vama je super i ne stidite se, mi treba da se stidimo Pavkova i Vukanovica. :laugh:

Nisam iskompleksiran. Baš naprotiv, ako pažljivo čitaš moj post.

 

Samo bez pomeranja stativa, jer ja to ne radim. Da, ulasci u LŠ su veliki uspeh, to ne potirem. O pobedi nad Liverpulom da ne govorim.

 

Kažem ti, savage mod "može nam se" i sve super. Vučelin tompus i viski i neki rep u pozadini. A ima i Terza onu jaku sliku. 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

al da se vrati duško matković

:ziga:

 

 

 

ako može još neko iz direkcije jul-a

 

Matković je napravio jedini dobar stadion u Srbiji u poslednjih 50 godina, jedino nije stigao da ga završi. On je napravio i FK Sartid. U odnosu na naprednjake Matković je bio privredno- sportski gigant.

Edited by Nikodije
Link to comment
36 minutes ago, James Marshall said:

evo mene je sramota, ima li tih boljih vremena majku mu

 

Evo...cekamo :D

Link to comment
37 minutes ago, James Marshall said:

evo mene je sramota, ima li tih boljih vremena majku mu

 

Evo...cekamo :D

 

Duplirano cekamo :)

 

Edited by SNARC
Link to comment

Kakvih boljih vremena?

 

Jesu ubili Djindjica?

Jel nije valjao Tadic?

 

Evo sada ovo Crveno Crno gnojivo pojacano sa Miletom.... jos minimum 4 godine dok ne isporuce bas SVE zbog cega ih drze tu gde su.... i pustaju da rade sta hoce.... ne kazem da bi bilo ne znam koliko bolje ali OVAKO ne bi bilo, malo bi se bolje ispregovaralo ovi su direktno ucenjeni.... ali NAROD je to hteo i to je to... Enjoy.... posle kriv Dinamo Kijev jbt

Edited by mozzer
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Matković je napravio jedini dobar stadion u Srbiji u poslednjih 50 godina, jedino nije stigao da ga završi. On je napravio i FK Sartid. U odnosu na naprednjake Matković je bio privredno- sportski gigant.

daj molim te

:covid19:

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Tresko said:

A ne, nego ti uživaj dok možeš u svemu što vučić radi. Kad više ne budeš mogao da uživaš, biće gadno. 

Vidi se da si detaljno pratio na času, pogodio si iz prve.

Link to comment
5 hours ago, Ted said:

 

ja predlažem onda da se donese Zakon o Crvenoj Zvezdi, kao što ima Zakon o SANU, i da se napokon uredi ta situacija oko institucije od nacionalnog značaja. može da bude propisano da svako novorođeno dete dobija automatski pristupnicu Zvezdi, benkce i pelenice brendirane. odlaskom na najmanje 10 utakmica svake sezone i navijanjem za Zvezdu, roditelji dobijaju poreske olakšice, beskamatni kredit za belu tehniku i nameštaj, subvenciju za nabavku električnog auta, kupovinu stana ili kuće. i tome slično. eto, može da bude dozvoljeno jednom ili dva puta, najkasnije do 30 godine života da se navijačko opredeljenje promeni, uz gubitak svih privilegija, jasno. ok, morali bi da uzmemo u obzir višenacionalni karakter države, pa bi se ovo odnosilo na decu roditelja pravoslavne veroispovesti. mislim, da se ne zamuti izvor nacionalni.

 

jedna od najvećih gluposti koju sam pročitao jeste da je Partizan hteo da se samoproglasi za najveći klub u Srbiji. odnosno da postane Zvezda. ovako nešto može da napiše samo neko ko ne navija za Partizan. tako da ti opraštam lupetanje. svakome ko navija za Partizan, bukvalno poslednja stvar koju bi želeo, jeste da mu klub liči na Zvezdu, bude kao Zvezda ili da u nečemu kopira taj klub. tako da su ti strahovi Zvezdinih navijača krajnje iracionalni. niko ne želi da bude kao vi, osim vas samih. tako da možete da se opustite. 

 

Aplauz za poslovicno duhovit i mastovit post ali nema potrebe da se donosi nikakav zakon. Citava poenta tog posta je da je svo ovo vase kukumavcenje na temu Vuciceve drzave i misterioznih sila koje unistavaju neko mitsko bice zvano Partizan a istovremeno navijaju, igraju, treniraju i upravljaju tim istim klubom ozbiljno licemerje. U stvari, nije bas ozbiljno, vise je komicno. Partizan jeste hteo da bude najveci klub u Srbiji, mogu da ti navedem bezbroj izjava (cak i diskusija na ovom forumu) na tu temu iz vremena kada ste nas stizali u stancovanju titula, sto ne znaci da je hteo da bude Zvezda. Naravno da nije hteo da bude Zvezda, poslednja stvar koju bi navijac Mancester Sitija hteo je da mu klub bude Mancester Junajted. To, naravno, nije problem, ne postoji nijedan razlog zasto navijac nekog kluba ne bi zeleo da njegov klub bude najveci u selu, problem je sto je tadasnji Partizan i njegova ekipa u FSS to htela da uradi tako da bi iz jednacine izbacila klub koji vec jeste najveci klub u selu. Sta mislis, da je horsko pevanje igraca i trenera (ovog istog koji je sada na klupi) "kurva gasi se" u svlacionici Partizana testament igracke superiornosti Partizana? Zasto ne "pobedili smo kurvu", "jebali smo kurvu" nego bas "kurva gasi se"? Koju je kurvu Stanojevic hteo da ugasi i sta to uopste znaci, osim sto znaci ono sto taj poklic inace znaci?

 

Dakle, o tome se radi, taj post nije bio o stanju u srpskom fudbalu koje je takvo kakvo je vec o vasem kolektivnom licemerju i kokosijem pamcenju. Kad je Zvezda kao neocekivani i nezeljeni sampion izduvala za Evropu zbog nekoliko stotina hiljada evra, u onoj istoj sezoni kad su igraci postrojavani i kad su im lupana kola i ubacivani samponi jer su se zalili da nisu imali toplu vodu u svlacionici, a umesto nje u Evropu otisao pogodi koji klub, mudro se zakljucivalo da su pravila pravila, da se moraju postovati, da nije prijatno ali sta da se radi, sami ste krivi. Sad kad zla drzava pljune 3 miliona da Partizan pokrije sve dugove i dobije licencu za evropska takmicenja to je ultimativni dokaz unistenja Partizana ali vestog, podmuklog unistenja da se klub ne unisti ali da se komplikovanim tehnikama osmisljenim na Andricevom vencu drzi na tako kratkom lancu taman toliko da klub ostane ali da se namerno drzi na nivou da bude prva pratilja drzavnoj mezimici. Da li ti shvatas kolika je to besmislica?

 

Pri cemu ja nemam problem s tim da verujete u sta god hocete da verujete, samo zelim da nas ostavite na miru i ne uvlacite nas u te klinacke paranoicne konstrukcije treskijansko-mozzerovskog tipa. Zvezda po prirodi svoje velicine poslovicno ima veliki uticaj u FSS osim u "kurva gasi se" periodu ali nikada nije imala takav uticaj kakav je Partizan imao kad je vas predsednik ujedno bio i predsednik FSS. Niti treba da ima. Niti ga ima danas. To sto ste skoro svi vi uvrteli u glavu poslednjih godina da citava Srbija postoji samo da bi jebavala Partizan, ukljucujuci i sam klub Partizan, od navijaca na tribini do uprave kluba, je komedija u kojoj za nas nije napisana nikakva uloga pa mozete komotno da se sami snalazite na daskama koje zivot znace. Nije vas "drzava" unistila zbog Zvezde vec zato sto vas je divljacki pljackala ne misleci na sutra. Ja znam za politicke sastanke kad je FK Partizan deljen u postizbornim pregovorima kao ministarstvo, odredjenoj politickoj stranci koja i sada ima najveci deo kolaca. Dok je ta stranka bila najmocnija u Srbiji imalo se i za "kurva gasi se" nivo bahatosti. Tako da je malo degutantno da sada sve nas proglasavate za neku SNS armiju, docim ste vi stena na braniku demokratije i kicma opozicije naprednjackoj vlasti. I dosadno.

  • +1 1
Link to comment

Ništa ne valja u državi - obrazovanje, kultura, privreda, spoljna politika, infrastruktura, javne nabavke, poreska politika, zdravstvo... Jedino je fudbal zdrav i prav i zato si, Zvezdo, najveća.

Edited by napadaj
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, harper lee said:

 

mozzerovskog

Samo jedna, ljudska, iskrena molba. Ja tebe vise ne pominjem - molim te nemoj ni ti mene. Pisi sta hoces, komentarisi, iznosi svoje stavove, SAMO TE MOLIM da me ne pominjes. OK?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Prosle sezone sam dobio opkladu kada sam rekao da ce Partizanova pobeda biti jedina od strane srpskih ekipa u Evropi. 

 

Razmisljam se da istom liku ponudim da nijedan nas tim nece dati vise od 2 gola na jednoj tekmi u evropskim takmicenjima.

 

Pa to je realnije nego da će dati, s obzirom da Zvezda startuje od plej ofa LŠ, a ostali klubovi su nenosioci u svojim kvalifikacijama.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

Ništa ne valja u državi - obrazovanje, kultura, privreda, spoljna politika, infrastruktura, javne nabavke, poreska politika, zdravstvo... Jedino je fudbal zdrav i prav i zato si, Zvezdo, najveća.

 

Ne valja ni fudbal, glupo je odgovarati na nesto sto niko nije napisao. Samo je bolji nego u vreme kad su se kurve gasile, zakljucavali stadioni i gasila svetla na Marakani. Jedino za vas nije bolje, zato toliko i kukate.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...