Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ub vode Matići, ovi valjda nisu uvezani sa strukturama? uostalom videće se vrlo brzo, ispljunuće ih Superliga nazad posle jedne sezone ako nisu ušemljeni

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

ima kao neki od vidjenijih naprednjaka iz uba sto je navodno siva eminencija kluba, sad ne mogu da mu se setim imena, ali nadam se da ipak matici imaju kljucnu rec i da ne bi dovolili da se u superligu udje namestanjem.

 

darko glisic

Edited by Nikodije
Link to comment
Posted (edited)

Meni se cini da je i Nemanja Matic na nekom spisku podrske predsedniku, mozda se i varam

 

Naravno, i da je to tacno, bolje on nego Sremovi, Graficari i OFK Beogradi

Edited by pantelia
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

sad citam da nece igrati u ubu kao domacini vec u lazarevcu :blink:

 

dok se ne rekonstruise njihov "dragan dzajic"

 

znaci ofk u zajecaru, jedinstvo u lazarevcu, pitaj boga gde ce rkg

Edited by Nikodije
Link to comment

na čika dači, samo će onaj jedini meč u evropi u julu odigrati u leskovac :happy:

Link to comment

Jeste bio Matić na nekom od spiskova, opet sa druge strane podržao je i Vidića.

 

U svakom slučaju sumnjam da bilo šta iz Glišićeve prćije može da ostane nekontaminirano...

 

Postaje liga mala za sve klubove od interesa, možda je rešenje po ugledu na JUBA ligu - 32 ekipe u elitnom rangu :D

Link to comment

Samo da prijavim da je Kup Naš :lalab:

 

Vreme u NS je predivno, ako je ovako i u Loznici biće zabavno.

Link to comment

Svideo mi se sudija, mogao je još koji da poništi da probamo na penale kad već drugačije ne znaju.

  • +1 1
Link to comment

Sad sam tek video da je Vozdovac pretposlednji, au pa oni ce da ispadnu jbt. Mada, u poslednjem kolu docekuju otpisani Radnik i cekaju da Zeleznicar izgubi u Ivanjici. Ako ovako bude imace isti broj bodova. Da li se gleda gol razlika ili medjusobni skor? Inace, Zeleznicar vezao  tri pobede zaredom. Kad se forma tempira kako treba, uspeh ne moze da izostane.

 

Link to comment
Posted (edited)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
38 minutes ago, Zico said:

Sad sam tek video da je Vozdovac pretposlednji, au pa oni ce da ispadnu jbt. Mada, u poslednjem kolu docekuju otpisani Radnik i cekaju da Zeleznicar izgubi u Ivanjici. Ako ovako bude imace isti broj bodova. Da li se gleda gol razlika ili medjusobni skor? Inace, Zeleznicar vezao  tri pobede zaredom. Kad se forma tempira kako treba, uspeh ne moze da izostane.

 

branko malović upreže sve moguće sile južnog banata da se to ne dogodi

 

biće izuzetno zanimljivo u ivanjici sutra

Link to comment
Posted (edited)

Niš i Pazar kasne jedno desetak minuta za ostalim utakmica. Iskusno, iskusno :cool:

Edited by Nevernik
Link to comment

Voždovac znao da ispada, pa bar da se uzme neka kinta na kladionici, iz dvojke u keca 😃

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...