Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Odra Čuka lagano Vošu ,uvek neko lozenje i na kraju buć. Ne igra im onaj Seri  on im bukvalno pola ekipe ,bez njega dosta bezopasni .

Link to comment
  • 2 weeks later...

lep uspeh za rkg, evropa po prvi put u istoriji. bolje oni nego cuka koju ne gleda niko. samo je steta sto nece igrati u kragujevcu, tamo bi se sigurno napunio stadion i bila odlicna atmosfera, ali i ovako bi trebalo da imaju pristojnu podrsku.

Edited by refko
Link to comment

Čestitke, posle 0-0-6 na startu sezone veliki uspeh.

Opet negde videh da uskoro kreće da se gradi stadion u Kg, doduše dosta manji nego što je prvobitno bilo planirano.

Link to comment

da smanjili su kapacitet sa 19500 na 12000, država je raspisala tender sa namerom da takav velelepni stadion, kačio sam kompjutersku simulaciju istog već na temi :D plati 77 milki €, najniža ponuda je iznosila 135 milki, te stoga kresanje prvoditnih planova, ako uopšte i bude para za taj stadion, pošto kreće izgradnja šumskog u surčinu :happy:

Link to comment

A u međuvremenu Rkg i Voša igraju Evropu u Leskovcu i B.Topoli, a novi stadioni građeni za trećeligaša i četvrtoligaša. Lol umesto da su prvo izgrađeni novi stadioni u velikim gradovima. 12.000 je dosta za Kg, to bi bilo dosta i za NS i Niš.

  • +1 1
Link to comment

planira li "drzava" da zavrsi stadione u nisu, smederevu, cacku... ?

meni je i dalje neverovatno da su oni napravili 3 stadiona u gradovima gde je fudbal na srpskoligaskom nivou i to u najboljem slucaju

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

A u međuvremenu Rkg i Voša igraju Evropu u Leskovcu i B.Topoli, a novi stadioni građeni za trećeligaša i četvrtoligaša. Lol umesto da su prvo izgrađeni novi stadioni u velikim gradovima. 12.000 je dosta za Kg, to bi bilo dosta i za NS i Niš.

nadrealno i neobjasnjivo

 

 

zapravo, motivacija je i objasnjiva

vucic godinama tako funkcionise: negde podigne neki klub, negde stadion, pa onda neki drugi klub, onaj prvi se u medjuvremnu ugasi

isto tako i sa ovim svojim ministrima, raznim funkconerima, malo digne jednog, pa spusti

u medjuvremeu ugradnja, ugranja i samo ugradnja

 

nego je opet dosta cudno da preko 10 godina i medju takvim svetom funkcionise taj sistem

ocekivao bi covek da se malo cesce poneki besan i odbacen pas okurazi i ujede (ex) gazdu, ali gotvo da nema toga

Link to comment

pa sada kada pogledamo koliko je problema bilo sa  nedostacima na novim stadionima, pametnije je bilo ovako uraditi, a ne učiti zanat na stadionima u ns, kg ili ni, naravno ako se priča sa novim stadionima ne završi na ova tri plus šumski, kako danas izgleda verovatno, jbg prvo korola, pa onda rat u ukr i odoše cene građevinskih radova duplo

Link to comment

A za pare koje će biti ulupane u šumski stadion mogla je da se sredi fudbalska infrastrukrura po Srbiji i da imamo 10 dobrih stadiona, al psihopaćenik voli samo grandiozne stvari.

Link to comment

:covid19:

 

 

sad su počele neke priče o gradnji čika dače, al nešto ne verujem da to ima veze sa onim najavama žvalavog

mislim da će po starom srpskom običaju sad da započnu gradnju pa šta im bog da, a daće skadar na lepenici

 

 

žvalavi je najavljivao stadion od +20k ovo je nešto manje što kragujevčani sada spominju zbog toga mislim da je to mimo tih najava. a i uvek je pr o pominjana rekonstrukcija čaira

 

 

 

 

mislim da je taj hype sa stadionima po srbiji stao, sad su prioriteti u surčinu

Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

A za pare koje će biti ulupane u šumski stadion mogla je da se sredi fudbalska infrastrukrura po Srbiji i da imamo 10 dobrih stadiona, al psihopaćenik voli samo grandiozne stvari.


ne postoji poznata tehnika u građevinarstvu koja bi od spartaka, vojvodine, lazarevca, uba, novog pazara, niša, surdulice, lučana, ivanjice napravila dobar stadion

 

to sve mora da se ruši i zida novo

 

neka kompletna rekonstrukcija bi eventualno mogla da od jna(pod znakom pitanja) kruševca i čika rajka napravi dobar stadion

  • +1 1
Link to comment

Pa i mislio sam na nove stadione zapravo, ne da se sređuju ove ruine. U ovo sranje će biti ulupano, koliko, jedno 500 miliona, taman za 10 dobrih novih stadiona po Srbiji, uz prateću infrastrukturu gde bi tamošnja deca mogla da treniraju na dobrim terenima 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...