Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

8 hours ago, Ted said:

novi predsednik a Vazura ostaje direktor......sjajno rešenje. osmeh mi ne silazi sa lica od radosti 

Vala baš, zamisli kakav sklop moraš da budeš pa da sebi kažeš "E pa lepo, smenili smo pola uprave, stigli novi ljudi Tole i Gmazura. Vreme je da se vratimo na stadion i napadnemo titulu."

Link to comment

isturili su ovog bolida da lupeta gluposti.....mada ni Terza nije ništa bolji, sa izlivima svoje pameti

 

beš me interesuje dal će da dobije tretman kao Kralj.....šest meseci ili šta je već dobio

Link to comment

najrealnije deluje ovo što piše Danas

 

Quote

Moguće je i da je neformalna najava Delija da će nezadovoljni stanjem u državi (čitaj: na Kosovu) prekinuti utakmicu ustvari naterala direktora kluba Zvezdana Terzića da unapred napravi još jednu ujdurmu oko izbora sudija i time obezbedi alibi sebi, a možda i Savezu ukoliko se meč odloži.

 

Nezvanično saznajemo da će konačnu reč imati Branislav Nedimović, potpredsednik FSS koji je u praksi oficir za vezu Saveza sa aktuelnom vlašću. Onaj koji neformalno o svemu odlučuje u ovoj državi je ovih dana prezauzet problemima oko Kosova, pa se sada čeka da li će Nedimoviću dati znak da se derbi odigra ili zbog straha od incidenata odloži.

 

Prema nezvaničnim saznanjima naše redakcije, odlaganje je predložio i sam Zvezdan Terzić, verovatno smatrajući da crveno-belima sada ne odgovara da igraju derbi, ne samo zbog navijača već i trenutne forme i gustog evropskog rasporeda, dok se Partizan nije složio s ovim predlogom.

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...