Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Odbor za hitna pitanja FSS raspustio je protekle sedmice Sudijsku komisiju i dao "mandat" Zoranu Petroviću, a nekadašnji srpski arbitar oformio je danas svoj tim saradnika.

Za razliku od prethodne Sudijske komisije koja je imala tri člana, nova će, kako to nalaže i Statut, imati pet i njome će predsedavati upravo Zoran Petrović iz Beograda i biti zadužen za delegiranje arbitara Superlige i Prve lige Srbije.

Pomagaće mu imenjak Zoran Petrović (Soko Banja) koji će delegirati posmatrače utakmica prva dva ranga srpskog fudbala, a Boško Jovanetić (Užice) će raditi analize suđenja.

Jovanetić se penzionisao 2014. godine, a još jedan "sveži penzioner" je član komisije. To je Majo Vujović (Novi Sad) koji je prošle srede sudio finale Kupa Srbije, dok je poslednji Dušan Mrakić (Beograd) koji je već bio u Sudijskoj komisiji, ali i na mestu potpredsednika FSS.

 

Njih dvojica će biti zaduženi za praćenje suđenja na utakmicama Srpskih liga

 

U ovoj komisiji ima jedno 100 godina robije za razne kradje, otimacine i razbojnistva... na fudbalskom terenu, naravno

Link to comment

FK Crvena zvezda poslala je dopis na adresu FK Partizan sa molbom da se derbiji u omladinskoj i kadetskoj ligi igraju na stadionu u Humskoj umesto na Teleoptiku

 

Razlog tome su, kako su crveno-beli naveli, uslovi neophodni za odigravanje mečeva ovakve tenzija i važnosti pošto su oba odlučujuća za titulu.

 

Naime, u subotu od 11 časova, u sportskom centru Teleoptik", igraju se večiti derbiji Crvene zvezde i Partizana u omladinskoj i kadetskoj selekciji (13.00).

 

Omladinci Zvezde u slučaju pobede osvajaju titulu, dok je u trci i Bordarac, koji ima dva boda manje od crveno-belih i čeka ga gostovanje na Banovom brdu. 

Link to comment

tnx

 

ne verujem da je teren na u teleoptiku lošiji od onog na jna. ja bi im dao da igraju na onom ispred juga, milutin šoškić

:sleep:

 

Link to comment

Mislim da je problem u "navijacima" i jednim i drugim i trecim i cetvrtim. Jer obe utakmice odlucuju o Sampionu, a protiv Cuke u Omladinskoj ligi je bilo 2000 ljudi na pomocnom Zvezdinom terenu.

 

AKo bi se igralo na glavnom, bilo bi dovoljno mesta za sve frakcije i podgrupe, ovako ce biti gusto, ako jedni odluce da dodju. To povlaci druge, trece, cetvrte...a oni se bas i ne vole...

Link to comment

ma bre nema niko da gleda. prenos na arenu, il da su pametni ko što nisu, da traže neku lovu i zarade 20, 30 k€ za prenos

taman za plate radnoj zajednicitm

Link to comment

@Milosh76pa sto mislis da je to zvezdina briga? to mi vise deluje kao partizanov problem

 

meni pada na pamet da traze humsku, jer se nadaju da ce na velikoj sceni regularnost biti na visem nivou

ovako u zemunu, daleko od ociju, kokeza ima vise prilike da izdominira

Edited by pbg12345
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

@Milosh76pa sto mislis da je to zvezdina briga? to mi vise deluje kao partizanov problem

 

 meni pada na pamet da traze humsku, jer se nadaju da ce na velikoj sceni regularnost biti na visem nivou

ovako u zemunu, daleko od ociju, kokeza ima vise prilike da izdominira

ma naravno

doduše ne verujem da je slaviši mnogo bitno na kom će se terenu igrati da iskaže 1 dominaciju

Link to comment

Deca treba da igraju i zavole fudbal, pogotovo kadeti, a ne da gledaju ludake kako se tuku medjusobno i sa policijom... A do toga lako moze da dodje ako se pojave makar 2 od 4 zaracene grupe idiota.

 

Brodarcu je dovoljan bod protiv Cuke i da Zvezda ne pobedi da uzmu titulu, a kod kadeta, ko pobedi Sampion je, ne znam kako je ako bude nereseno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...