Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, Lord Stef said:

Jel' on bese izglasan pre koju godinu kao najgore pojacanja u istoriji kluba?

 

Ne znam ali me ne bi zacudilo. Mada, nije daleko ni Perica Ognjenovic, samo sto su brzo shvatili s kim imaju posla pa se nije naigrao.

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

Harper bi i danas imao brže reakcije od ovih tzv defanzivaca Voše, to ti garantujem

 

Covece.:D Pre jednog naseg termina u balonu igrale su dve ekipe u kojima su bili Odita i Dusko Tosic koji skoro dve godine pre toga nije igrao fudbal zbog povrede pa se posle povratio u Zvezdi. Kad ih vidis uzivo na malom terenu, a ni jedan ni drugi nisu neka klasa, odmah ti postane jasno koliko su profesionalni fudbaleri, uopste profesionalni sportisti, veca dimenzija u odnosu na obican rekreativo svet. Ljudi pisu bajke po forumima, realnost je da od svih koji su se ikada pojavili na forumskom fudbalu jedino @Nikola77 bi mogao da izadje na veliki teren a da se ne izblamira.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ma, ne gledaju oni ove topike uopste. Juce nas je covek sve poslao u picku materinu bolesnu i nikom nista. Za takav performans bi u realnom zivotu popio takav samar da bi se tri dana okretao oko sebe.

ja sam to reportovao, ali nema reakcije

doduše, imamo samo dva čoveka koji su nadležni, tako da nije ni čudo

ne mogu aram i trojka sve da postignu relano

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

Ne znam ali me ne bi zacudilo. Mada, nije daleko ni Perica Ognjenovic, samo sto su brzo shvatili s kim imaju posla pa se nije naigrao.

mislim da je ipak perica

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

ja sam to reportovao, ali nema reakcije

doduše, imamo samo dva čoveka koji su nadležni, tako da nije ni čudo

ne mogu aram i trojka sve da postignu relano

 

Ma, nije trebalo da prijavljujes, nema veze, samo hocu da kazem da je malo opustencija u poslednje vreme.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ma, nije trebalo da prijavljujes, nema veze, samo hocu da kazem da je malo opustencija u poslednje vreme.

od kako sam imao ovih par po život opasnih situacija u rl, na bilo šta ne reagujem samo reportujem, pa ako stignu da reaguju, reaguju

ja sam zen posle svega što sam pregurao preko glave za ovih 7 meseci, a valja za sedam dana i na sud

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

od kako sam imao ovih par po život opasnih situacija u rl, na bilo šta ne reagujem samo reportujem, pa ako stignu da reaguju, reaguju

ja sam zen posle svega što sam pregurao preko glave za ovih 7 meseci, a valja za sedam dana i na sud

 

Zbog foruma? O, jebo te.

Link to comment
34 minutes ago, Barrister said:

 

Ne nmora toliko daleko, možemo da se podsetimo kad smo platili Obradoviću da reši derbi u našu korist.

 

 

 

 

2 kila pecenja :fantom:

Link to comment

Nasoj ligi treba max 6 timova na najvisem nivou (dobro, eventualno 8). Evo ovaj spektakl koji je odigran danas. Domacin popije crveni karton u 2. minutu i mec se naravno zavrsi 0-0, uz ukupno 13 suteva na gol (3-10, 3 u okvir gola, sva 3 za goste).:lolol:

Link to comment

Zdravko Jokic na areni razresio dileme, osteceni su Zvezda (nedosudjen cist penal nad Mitrovicem) i TSC (neopravdano dosudjen penal za Partizan, golman izbio loptu pre kontakta s igracem). Sve ostale odluke sudija ispravne.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, renne said:

od kako sam imao ovih par po život opasnih situacija u rl, na bilo šta ne reagujem samo reportujem, pa ako stignu da reaguju, reaguju

ja sam zen posle svega što sam pregurao preko glave za ovih 7 meseci, a valja za sedam dana i na sud

Zbog foruma ?

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Zdravko Jokic na areni razresio dileme, osteceni su Zvezda (nedosudjen cist penal nad Mitrovicem) i TSC (neopravdano dosudjen penal za Partizan, golman izbio loptu pre kontakta s igracem). Sve ostale odluke sudija ispravne.


Е ако тај стручњак каже

 

EF8A6FF5-6A4B-40CD-94DA-207B4F2F767D.jpeg.1ce138bd7a7d55ced15272e4dc6b7480.jpeg

 

Spoiler

 

 

Link to comment

Penal je ovo, vidi se i u snimku. Nema potrebe zamrzavati slike koje nista ne govore, pogotovo iz ovog ugla i iz ove daljine gde se ne vidi da li Saldanja dodiruje loptu. Nasi golmani ne vode racuna o inerciji tela kod ovakvih istrcavanja, pa se vade na to da su prvi dotakli loptu. Saldanja je istu ovakvu situaciju imao sa Glazerom na turniru u Rusiji i Izraelac mu je izbio loptu a nije ga ni dotakao telom. Na 5:50.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...