Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, Ted said:

 

nije prodala. ali Voša ima nekakav problem sa Zvezdom, ili šta već. utakmice Zvezde i Vojvodine u fudbalu sad već dosta sliče utakmicama Zvezda i FMP u basketu. neizvesnosti bez. retko ko se seća kad su poslednji put kljucnuli barem zrnce

 

doduše, ako se ovako nastavi radnja u domaćem filmu fudbalskom, za deset godina će utkamica Zvezde protiv bilo koga u Srbiji sličiti epskim basket okršajima Zvezde i FMP-a

 

a nije valjda potrebno pojašnjavati da ni samoj Zvezdi to nije u interesu. mislim, da bude de facto lišena utakmica sa takmičarskim nabojem u pretežnom delu sezone

 

 

 

Tede, secamo se svi. Desilo se prosle godine, isto u prvom kolu. Desilo bi se i u poslednjhem da Kangva nije zategao i dao gol sa 20 metara 45 sekundi pre kraja utakmice.. Ali kad neko ogrezne u teorije zavere on ignorise cinjenice koje mu se ne uklapaju u zaveru, to je poznat mehanizam negiranja. Prosecan KUMS misli da je sletanje na Mesec snimljeno u Holivudu, da su svi snimci Zemlje iz svemira fabrikacija a da je Zemlja ravna ploca, da nam je nebo iscrtano chemtrails-ovima i da Vojvodina, od svih klubova u Srbiji, namerno prepusta Zvezdi bodove. Prosecan KUMS ili poslednjih godina navija za Partizan ili je @Nikodije. Objasnjenje za takvo ponasanje se ne moze naci u sportu, moze se naci samo u udzbenicima psihologije licnosti.

Link to comment
Spoiler

2668FA4B-5A23-4FE8-B8D4-F8938C5DC199.jpeg.82815146271d658f8a6dd14bad839992.jpeg


Не могу да углавим слику из неког разлога..

 

Елем ко овако избија лопту приликом  одбрамбеног корнера

 

Link to comment
Just now, harper said:

Prosecan KUMS misli da je sletanje na Mesec snimljeno u Holivudu, da su svi snimci Zemlje iz svemira fabrikacija a da je Zemlja ravna ploca, da nam je nebo iscrtano chemtrails-ovima i da Vojvodina, od svih klubova u Srbiji, namerno prepusta Zvezdi bodove. Prosecan KUMS ili poslednjih godina navija za Partizan ili je @Nikodije. Objasnjenje za takvo ponasanje se ne moze naci u sportu, moze se naci samo u udzbenicima psihologije licnosti.

jedi bre govna

  • +1 2
  • Wub 2
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, johan nagel said:

 


Не знам шта сте ви гледали али ја сам вала враћао снимак више пута са све 0.25 брзином и никаквав сендвич не може да оправда овакву реакцију. Једини контакт је имао са саиграчем иза себе који је такође ироније ли наместио главу тако да гађа ка свом голу што не раде ни петлићи кад бране гол после корнера.

 

Свакако је захватио лопту како није хтео и вероватно му је идеја била да је избаци у корнер из ког је дошла али му је интервенција била испод нивоа играча из бетон лиге, и они знају да се лопта никад не избија у правцу свог гола.

 

Jesi li mozda video sta je promasio centarfor Napretka juce? Na cetiri metra je zahvatio loptu i umesto da je sutne na gol uradio je isto sto bi uradio svaki stoper odbrane koji bi se nasao u njegovoj situaciji, izbio je loptu u aut paralelno sa gol linijom. Bio je sam-samcat, gol je bio prazan, nije bio u kontaktu, niko mu nije bio ni blizu, jednostavno je izbacio loptu iz sesnaesterca umesto da je samo cusne u gol. I sad ja tebi mogu da napisem da svaki napadac iz beton lige zna da u mrtvoj sansi sa cetiri metra treba da sutnes loptu u prazan gol a ne da je zahvatis i izbacis na tribine i to od gola. Naravno da on to zna ali ne ume uvek da izvede jer je balvan i osnovni tehnicki elementi mu ne dolaze prirodno. Ja obicno pogledam highlights-e sa svih utakmica na pocetku sezone da vidim kako izgledaju timovi, sudeci po onome sto vidim u svakom kolu JSL imas bar pet-sest takvih situacija na koje se samo nasmejes i zavrtis glavom u neverici. Ponekad ljudi jednostavno ne znaju, nije do motiva.

 

Evo ti te situacije na 1:15.

 

 

Link to comment

@harper
 

Па ок, и даље не мислим  да су ситуације баш за поређење.. Ово у Крушевцу јесте ситуација која се нажалост у нашој лиги услед одсуства квалитета виђа често, док је овај из Војводине доста већи brainfart и виђа се знатно ређе јер опет кажем не мораш да будеш квалитетан фудбалер да не радиш оно што се не ради ни под разно.

 

Притом треба узети у обзир да овај мали из Крушевца има 21 годину а ова коњина из Војводине 31 и гомилу искуства иза себе.

Link to comment
17 minutes ago, johan nagel said:

@harper
 

Па ок, и даље не мислим  да су ситуације баш за поређење.. Ово у Крушевцу јесте ситуација која се нажалост у нашој лиги услед одсуства квалитета виђа често, док је овај из Војводине доста већи brainfart и виђа се знатно ређе јер опет кажем не мораш да будеш квалитетан фудбалер да не радиш оно што се не ради ни под разно.

 

Притом треба узети у обзир да овај мали из Крушевца има 21 годину а ова коњина из Војводине 31 и гомилу искуства иза себе.

 

Dobro, druze, prodala nam je Vosha utakmicu. Ne znam sta drugo da ti kazem. Ako ti je lakse da poverujes da nam je Batak prodao utakmicu nego da ima pojedine igrace koji su ozbiljni balvani nemam nikakav problem s tim. Vec sam napisao sta mislim o prosecnom KUMS-u i ne bih da se ponavljam.

Link to comment

Нигде нисам рекао да је Војводина продала утакмицу иако су се баш својски потрудили да се уканале у првом полувремену и није никакво чудо да неко помисли и на тако нешто.

 

Само кажем да се онакав аутогол виђа једном у 5729 утакмица за разлику од рецимо промашаја у Крушевцу каквих (нажалост) има у сваком другом колу наше напаћене лиге.

Link to comment

meni je smesan i peti gol, bukari prodire, njih sedmorica iz voshe stoje i gledaju. mislim, ne verujem da su to namerno pustili jer vec je bilo 4:0, al samo govori koliko su bili bezivotni i u kanalu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...