Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

 

Imt vas je jebao ružno prošle sezone 3:0

Ne pratim vise :sad: sve je sjebano u Srbiji, cak se imalo vremena da se sjebe i taj mali fudbal. 

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ne pratim vise :sad: 

 

Pa znam, zato ti kažem, bilo je 3:0 za imt. Ne sećam se šta je bilo u preostale dve utakmice

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa znam, zato ti kažem, bilo je 3:0 za imt. Ne sećam se šta je bilo u preostale dve utakmice

Ajde bre idi tamo u klub, mozda se devojka predomislila, umesto sto mene trtis sa IMT-om :rolleyes:

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ajde bre idi tamo u klub, mozda se devojka predomislila, umesto sto mene trtis sa IMT-om :rolleyes:

 

Kriza, daj šta daš

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Na ovom snimku su dve situacije, jedna na 3:15 i jedna tamo negde posle devetog minuta, koje su maltene identicne onome sto je ovaj nesrecnik iz Vojvodine uradio. Pri tom sam birao situacije iz najjace svetske lige u kojoj igra vecina najboljih igraca na svetu. Cak je i Dzejmi Karager na ovom snimku zategao opasnu golcinu glavom.

 

Moje objasnjenje za vecinu postova na koje odgovaram je da ih pisu ljudi koji nisu videli loptu u zivotu osim u izlogu prodavnice a kamoli izasli na teren i igrali fudbal. I najboljim tehnicarima na svetu se dogodi da fulaju, pogotovo ako su pod pritiskom, imaju los balans ili su umorni pa im padne koncentracija. To uopste nije neobicno jer je igranje fudbala na pravom terenu, za razliku od popularnog misljenja, tehnicki kompleksna stvar.  Lopta je velika, razdaljine su velike, igra se donjim ekstremitetima koji imaju slabiju kontrolu od gornjih a sluze za hodanje/trcanje pa su stalno zaposleni primarnom radnjom. U fudbalu je dovoljno da malo izgubis korak kad prilazis lopti pa da je posaljes u picku materinu umesto tamo gde si hteo, da i ne govorim o situacijama kad lopta odskace, dolazi s neuskladjenom brzinom ili snagom ili se igra na dzombastom terenu. Vecinu tih stvari igraci ispeglaju treningom koji im osnovne radnje dovodi do automatizma ali sve ono sto mora da se utrenira nije ono sto je prirodno, tako da se povremeno desavaju ovakve bizarnosti.


Да су идентични случајеви нису ни близу. Обе ове ситуације су у току игре, у оба случаја дефанзивци имају на леђима нападаче који би дали гол да ови на брзину не реагују како знају и умеју.

 

Синоћ имамо корнер, балон центаршут који лети сто година и батицу који реагује како реагује.

 

Сад ћеш ти да кажеш да су ово премијерлигашки штопери а оно балван из Војводине, јесте све супер али и даље тврдим да је у питању ретко виђен аутогол који је тешко објаснити.

 

Али џабе дискутујемо пошто си ти једини лик на форуму очито који је икада играо фудбал а вероватно и гледао тако да како год.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:


Да су идентични случајеви нису ни близу. Обе ове ситуације су у току игре, у оба случаја дефанзивци имају на леђима нападаче који би дали гол да ови на брзину не реагују како знају и умеју.

 

Синоћ имамо корнер, балон центаршут који лети сто година и батицу који реагује како реагује.

 

Сад ћеш ти да кажеш да су ово премијерлигашки штопери а оно балван из Војводине, јесте све супер али и даље тврдим да је у питању ретко виђен аутогол који је тешко објаснити.

 

Али џабе дискутујемо пошто си ти једини лик на форуму очито који је икада играо фудбал а вероватно и гледао тако да како год.

 

Slucajevi su maltene identicni, izdvojio sam ih zato sto ukljucuju ne samo autogol glavom vec i trzaj koji te je toliko fascinirao a bilo je mnogo bizarnijih. Meni se posebno dopao lik koji je unutrasnjom plasirao u malu mrezicu tacno tako da njegov golman nije mogao da dohvati. Ono da uradis namerno treba bas da znas da igras fudbal. Poenta je da se bizarne stvari desavaju u fudbalu malo cesce nego jednom u preko 5000 utakmica kao sto si tvrdio. Nama ovo nije prva utakmica u sezoni, pobedjivali smo Zenit, Fenerbahce, Fiorentinu, ove poslednje istim rezultatom kao i Vojvodinu. Vece je iznenadjenje to sto ste vi, koji ste u generalnoj probi igrali kuci nereseno sa Metalcem i izgubili na pripremama protiv svih osim slovenackih treceligasa, volsebno ispustili pobedu na gostovanju TSC-u nego sto smo mi pobedili Vojvodinu ubedljivo. Usput smo igrali i protiv vaseg najveceg pojacanja i dobili njegov klub 4:0, igrajuci pola utakmice s gomilom juniora.

 

Skacete po decku iz Vojvodine bezveze samo da biste dokazali neku besmislenu klubasku poentu. Vojvodina je pretposlednji klub (valjda ne treba da naglasavam da je Partizan taj poslednji) u domacoj ligi koji bi pustio Zvezdu da pobedi namerno i neprijatno je citati bajke o tome kako su oni neka nasa filijala. Prosle sezone su bolje prosli od vas u utakmicama protiv nas na Marakani, jednom su nam otkinuli dva boda a jednom ih je od toga delilo nekih 40 sekundi, pa niko ne misli i ne tvrdi da ste vi nasa filijala. Ima klubova u ligi koji se ne pretrzu protiv nas kad nam dodju u goste a bogme ni na svom terenu, Vojvodina nije jedan od njih.

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Mozda nisam bio pazljiv, izvinjavam se, al prica o autogolovima nije potpuna bez ovog podsecanja:

 

Ne nmora toliko daleko, možemo da se podsetimo kad smo platili Obradoviću da reši derbi u našu korist.

 

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

To se desava kad postujes nesto a ne proveravas izvor. "Cigani smrde na kilometar, ha-ha, hi-hi." Otkad je to postalo prihvatljivo na ovom forumu?

 Pa nije to on postovao :D

Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

 

Ne nmora toliko daleko, možemo da se podsetimo kad smo platili Obradoviću da reši derbi u našu korist.

 

 

 

Pa, ja sam ovo zaboravio. Trzaj glavom u stilu rasnog centarfora.:laugh:

Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

 Pa nije to on postovao :D

 

Nije, postovao je tvit istog autora. Da je malo skrolovao kao forumas koji je to ucinio i video o kakvom se liku radi ne bi priredio sebi takvu neprijatnost. Desava se, znam ja da @Lancia nije mislio nista lose.

Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Mozda nisam bio pazljiv, izvinjavam se, al prica o autogolovima nije potpuna bez ovog podsecanja:


 

 

 

Koliko je nekada reprezentacija uticala na transfere. Nerealno je da je ovaj lik igrao u Realu.:D

Link to comment

‘Iii…lopta je Spasica pogodila u glavu’

Svaki put se slatko ismejem kad vidim ovo nabadanje. Jedan od zlatnih trenutaka yu fudbala 😂

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...