Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Sutra da, dolaze Nišlije, za prvu sam bio sprecen.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ајде, ако није проблем, напиши после утакмице неки свој утисак.Логично је да ме више занима Раднички, али ме занима и Мачва као нови суперлигаш, да ли има ту простора за неку озбиљнију причу или је све краког даха (помиње се нека новчана награда од УЕФА за 100 година клуба али је услов да се буде у највишем рангу)...

Link to comment

Prica oko milion evra za ekipu koja slavi 100godina je buva koja je bacena (bar u moje uvo) jos 2003. od kolege sa faxa iz KG koji je pricao o FK Sumadiji. Naime, tada smo bili savezna drzava i imali smo savezni rang takmicenja i to je bio jedini uslov da bi se uzela ta kinta kada klub napuni 100 godina, ali se mislim da je Sumadija tada tavorila u nizim rangovima, pa sve i da je to tacno ne bi imala osvno za uzimanje para.

Ja nikada nisam procitao neki zvanicni papir UEFA koji govori o tom "pravilu" tako da ta prica i dalje zivi kao urbana legenda.

 

Uostalom pitajte nekog od PPP slaninara, oni su pre 3 godine napunili 100.

 

 

Sutra imam sastanak posle sljake, ali se nadam da cu stici do 18h i napisati koju.

 

edit: Na koga mi da obratimo paznju?

Edited by John Coltrane
Link to comment

И мени све то звучи као бајка али се провлачило ту и тамо па рекох можда има неке истине...

 

Не знам ни ко ће код нас да игра, штопери су најслабији део тима тако да то можете да искористите. Бекови су звучнија имена и делује да јесу појачања, Аксентијевић (Воша) и Субић (Партизан), мада можда место Субића почне Станковић.

 

На средини је најбољи и сад и прошле сезоне Лазар Арсић, уз њега Јапанац Нома уме да одигра јако квалитетно у оба правца. Не знам да ли ће Цаки да заигра, ако је у елементу он може сам да реши утакмицу (питај Чарапане). Голубовић који је дошао из Партизана се исто за сада одлично показао, наш Мркић делује смешно али уме да ували гол (макар дупетом) и реши утакмицу. У шпицу вероватно Павков, ценим да је стагнирао последњих 6 месеци због неиграња у Звезди...

 

Ово сам ти ја набацао играче за које бих ја волео да почну, али ко зна ко ће се појавити на терену, има ту могиућности за ротацију сем на местима штопера...

Edited by Captain_Darling
Link to comment

... Не знам да ли ће Цаки да заигра, ако је у елементу он може сам да реши утакмицу (питај Чарапане)...

И тако...

Link to comment

meneme se najvise mese svidja kad neko kvota samog sebe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lepo je meni moj pokojni ujka Zutko iz Cokot pricao:

"sinko, ako cekas neko drugi da te pofali, nema ni mojega od to"

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...