Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Da li je ovaj  Pazar nekada igrao sa publikom ? Kad god bacim pogled nema publike i kaznjeni su za nešto ,realno im i ne trebaju tribine .

Link to comment

Хаха гледам и не верујем шта се дешава.. Је л’ могуће да је лик дао овакв аутогол

Link to comment
29 minutes ago, johan nagel said:

Хаха гледам и не верујем шта се дешава.. Је л’ могуће да је лик дао овакв аутогол

giphy.gif?cid=2154d3d7tuk2ukv2n05jytnpzg

Link to comment


 

Не знам, ово је вероватно најбизарнији аутогол који сам видео у животу а одгледао сам и превише утакмица дефинитивно.

Ово чак није ни бизарно, бизарно је кад играч проба да избије лопту па неком магијом она промени правац и закуца се у мрежу и слично, овај лик је једноставно шутирао на свој гол, како и зашто евонезнамбогами.

 

На страну што је прилично невероватно да се једна екипа у првом полуврмену онако самоубије са пеналом, црвеним картоном и оваквим аутоголом. Свака им част озбиљно како су успели то ако им није била намера (а рачунамо да није).

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:


 

Не знам, ово је вероватно најбизарнији аутогол који сам видео у животу а одгледао сам и превише утакмица дефинитивно.

Ово чак није ни бизарно, бизарно је кад играч проба да избије лопту па неком магијом она промени правац и закуца се у мрежу и слично, овај лик је једноставно шутирао на свој гол, како и зашто евонезнамбогами.

 

На страну што је прилично невероватно да се једна екипа у првом полуврмену онако самоубије са пеналом, црвеним картоном и оваквим аутоголом. Свака им част озбиљно како су успели то ако им није била намера (а рачунамо да није).

 

Uhvatila su ga dva njegova saigraca u sendvic a Stamenic mu je bio na ledjima, bukvalno nije mogao ni vrat da pomeri, ni da se skloni i propusti loptu. Mucenik je pokusao glavom da cimne napolje ali kasno, lopta mu je bukvalno sela na rogove. Vecu glupost je po meni napravio ovaj sto je dobio crveni, tek sam na snimku video da decko nije samo postavio nogu iza da se Olajinka prospe nego je povukao navise i sapleo ga. Kasnije su malo i izgubili snagu u odbrani jer su skoro 70 minuta igrali sa igracem manje pa je Bukari prolazio kako je hteo. Postoji objasnjenje za sve ako ne trazis zaveru i gde je ima i gde je nema. Mi smo poveli protiv Fiorentine tako sto je Olajinka istrcao deset metara i uzeo loptu njihovom igracu koji je imao svo vreme ovog sveta da uradi s njom sta hoce. Da je takav gol pao u domacem prvenstvu ne bi ga oprali ni Sava ni Dunav.

 

Nesto drugo moze biti problem Vojvodini protiv Apoela. Ne znam da li smo mi spremni kao komandosi, ako nismo Vojvodina ce biti u ozbiljnom problemu da istrci tu utakmicu. U jednom trenutku pred kraj utakmice gledam negde na sredini terena prekid, Cumic izgleda kao da ga je voz pregazio a pored njega Stamenic, koji je boga oca pretrcao po celom terenu od pocetka, kao da je tek pocela utakmica. OK, imali su igraca manje dosta dugo pa ovi starteri nije ni cudo sto su crkli ali Cumic je usao u drugom poluvremenu. Stvarno mi nije jasno sta ti ljudi rade na pripremama i kakvu metodologiju treninga koriste ali mi sve sumnjivije izgledaju one price o teskim nogama zbog jakih priprema. Te teske noge lako mogu biti jer nasi treneri koriste zastarelu i prevazidjenu metodologiju. Ne pamtim kada je poslednji put Zvezda izgledala ovako lagano na samom pocetku sezone a ako je Dragovic koji je igrao u najjacim ligama rekao da je fizicki tesko podneo pocetak priprema ocigledno se dosta radilo. Ne dobro, mislim da Zvezda jos uvek ne igra dobro, ali bas nekako lagano.

Link to comment

Koliko ja shvatam, poslednja poštena utakmica koju je Zvezda igrala je bio poraz od Dinama u Berlinu u jesen 1978. Od tada je sve pokupovano - Krcun, Džaja i Mile Srbin su sve to pozavršavali, što pretnjama, što parma…

  • +1 7
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

koliko ja shvatam, poslednje postene izbore sns je dobio 2012. od tada je sve pokupovano, pokradeno...

 

jbt, kako vas nije sramota?

regularnost je osnov svega

kad imas neregularno takmicenje, besmisleno je praviti poredjenja izmedju privilegovanih i onih koji to nisu

ne znam samo zasto se ogromna vecina nas slaze oko toga kad je u pitanju npr politika u srbiji, ali ne i kad je u pitanju sport u srbiji

 

 

*ovaj autogol je posledica pre svega nekvaliteta vojvodinih igraca, ovaj mucenik se nasao u sendvicu nije imao najbolju kontrolu tela, lopta ga je bukvalno pogodila u glavu i usla u gol

isto se moglo desiti da je umesto njega na terenu bio trupac

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...