Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

zvezda nastavlja gde je stala juce, takav je utisak na poluvremenu. na trenutke se cini da su nasli neku igru, ali sve se raspalo na kraju druge cetvrtine.

 

nedopustivo los sut. i slobodna i za tri.

 

Link to comment
1 minute ago, harper said:

Hocemo li mi odigrati ista u ovom plej ofu a da nam ne sude crnogorske sudije?

 

Pa tu je veceras i Srbin, slaba vajda...

 

Pustimo sudije, nisu one krive sto mi imamo tupsone u ekipi kaji igraju verovatno najlosiju kosarku u zivotu.

 

Ajd sto je Al ukapirao i pustio Jankovica da igra vise, ali i dalje se drzi Feldina, koji igra dno dna.

 

 

Link to comment
Just now, assignment said:

 

Pa tu je veceras i Srbin, slaba vajda...

 

Pustimo sudije, nisu one krive sto mi imamo tupsone u ekipi kaji igraju verovatno najlosiju kosarku u zivotu.

 

Ajd sto je Al ukapirao i pustio Jankovica da igra vise, ali i dalje se drzi Feldina, koji igra dno dna.

 

 

 

drži ga zato što nemate dovoljno poena u rukama bez njega. za sad nemate ni sa njim ali će pre on nešto da pogodi i iskreira nego lazić, dobrić i davidovac zajedno

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

 

Pa tu je veceras i Srbin, slaba vajda...

 

Pustimo sudije, nisu one krive sto mi imamo tupsone u ekipi kaji igraju verovatno najlosiju kosarku u zivotu.

 

Ajd sto je Al ukapirao i pustio Jankovica da igra vise, ali i dalje se drzi Feldina, koji igra dno dna.

 

 

 

Dobric je dobio tri licne, zato je vracao Feldina.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

drži ga zato što nemate dovoljno poena u rukama bez njega. za sad nemate ni sa njim ali će pre on nešto da pogodi i iskreira nego lazić, dobrić i davidovac zajedno

 

Tu se absolutno ne slazem, Lazic je npr dao jedinu nasu trojku (i Rocesti dao bese jednu), i Dobric ce je pre pogoditi nego Feldin u ovom stanju.

Link to comment

Feldin je jeziv. Ne samo u šutu - kretnje, otvaranje. Soliramo. Iščupaćemo se ili ako neko upadne u šuter ski amok i sam nam dobije utakmicu, ili ako nekim čudom proradi protok lopte.

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

 

Tu se absolutno ne slazem, Lazic je npr dao jedinu nasu trojku (i Rocesti dao bese jednu), i Dobric ce je pre pogoditi nego Feldin u ovom stanju.

 

pa nije lazić igrao 1 na 1 pa kreirao sam sebi tu trojku. nije poenta u pogađanju otvorenog šuta već u tome ko sa loptom u rukama može nešto da iskreira za sebe ili za druge. videli smo kako je to davidovac kreirao, za lazića znamo da ne može a dobrić je već van utakmice maltene

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...