Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedno pitanje za one koji idu na utakmice EL u Pioniru. Da li ima gostujucih navijaca i da li se za njih posebno prodaju karte i na koji nacin?

 

Sad me pita drug iz Litvanije kako da nabave karte, a buduci da lete sa timom, koordinisani su sa tupavim Zalgirisom i ocigledno im oni nisu dali nikakve karte. To znaci da moram ja u narednih par dana dok sam ovde da vidim da li to mogu da im nabavim. Nemam pojma nista kako to ide. Je l bi u tom slucaju oni bili izolovani u grobarskom kopu u Pioniru? Koga da pitam, sutra nekoga u Pioniru ako je to u njihovoj nadleznosti ili da progutam ponos i pitam Nesu Ilica?

Edited by MayDay
Link to comment

Bili su Žalgirisovi navijači i prošle godine...meni se čini da su bili u loži ili u parteru , ne sećam se više. Al mislim da su došli organizovano tako da im je klub obezbedio karte vrvtno.

Nema posebnom dela za goste,zapravo obično i nema gostujućih navijača, bili su ti Žalgirisovi i Makabijevi, ostalih se ni ne sećam. A da i par ovih CSKA u Areni.

Ako putuju sa Žagirisom oni će im obezbediti karte 100%, ne bih se cimao previše. A možeš da im kupiš bilo koju tribinu, neće im ništa faliti...;):fantom:

Link to comment

У Арени је било Руса на ЦСКА, прошло све кул, иако је један пијани Рус провоцирао и замало направио гужву.

Link to comment

Bilo je malo frke sa Rusima, ali zato sto su se oni dosta ostro postavili, zastavama prekrili Zvezdin grb, dolazio onaj visoki na R iz uprave da ih upozorava, odjebali ga, provocirali penzionerske tribine okolo, pa opet nije bilo nista. Mislim da tim Litvancima ne bi bilo nista ni u sred kopa da dodju. Prosto nema rizika. A i ako procene da ima nek zatraze na licu mesta da ih stave iza klupe Zalgirisa, i uradice to jer se zentaju incidenata u upravi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...