Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Alimpa su pratili 3 godine :fantom: , izuzetno se dokazao protivu kkp,nije ga on predložio za coach-a- to je bila zapravo Karijeva preporuka... :lolol:  :Hail:

 

Okaci lepo, da vide ljudi ko je kriv za sve. :fantom:

 

 

Čović: Radonjić naneo veliku štetu Zvezdi

Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je da je izjava Dejanja Radonjića posle osvajanje tripl krune i priče oko dugovanja naneli veliku štetu klubu.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=11&dd=20&nav_id=1327317

Link to comment

Meni delovalo da ga je malo ostavio da se hladi, jer se zabavljao deformisanim Partizanom i strukturama mraka iz 90tih, pa ga je vaskrsao kao jos 1 jak alibi argument pred tribinom.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Je l Čović planira kandidaturu za gradske izbore? Koji mu je ovo intervju u poslednjih 2 nedelje recimo? Sve na stranu, najjače je kako priča o tome kako je Zvezda u nekom trenutku dugovala 2 miliona evra pa je morala.. Kao da taj dug od 2 miliona evra nije direktna posledica njegovog rada. On o tome ima odnos kao Vučić kad priča o dosovskom režimu.

Link to comment

Zajebo ga radonja pa je usao pod ostar finansijski monitoring  evrolige. Pa zar se nije bas hvalio prosli put tim monitoringom i kako je sve transparentno, izgleda legendu nagrizla demencija...

Link to comment

 Pa zar se nije bas hvalio prosli put tim monitoringom i kako je sve transparentno, izgleda su  legendine excel tabele  nagrizle neprijatne cinjenice...

 

+1

Link to comment

Kakva smradovska izjava. Pa ciji je posao da plati ljude koji su maltene po navici karali najbolje evropske klubove? 

 

Nisam ja kriv sto sam supak, kriv je ovaj sto me je odao. 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...