Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma, po forumima ga tretiraju kao next big thing a ja stvarno ne vidim da on moze da doprinese bilo cime osim ponekom spot up trojkom ako ga usere sut, mada ni tu nije konstantan uopste. Decko je '94. godiste, nije bas toliki klinac. Plus ja nista ne videh od njegovih mnogo hvaljenih fizikalija, odbrana, skok, zagradjivanje, sve ispod proseka.

 

Nije bitno koje je godište, bitno je da prvi put igra EL. Big thing su Jokići, Bjelice i Bogdanovići, Dobrić ne može ni blizu tog nivoa doći, ali definitivno može biti vrlo kvalitetan rotacijski igrač. Ja dosta očekujem od njega, imao je solidne role od početka sezone, daleko je on od nekog prvog lošeg utiska.

 

Razmazio nas Gudura. Ne javlja se svaki dan takav igrač.

 

Jes vala, baš nas je on razmazio. Otprilke 9. ili 10. igrač po značaju prošle sezone. Broj 1 po glupostima, naravno.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

strasna neodgovornost mladjih, pre svega radicevica i jankovica, treba poceti samarati..

zbog njih matorci igraju po 10 minuta vise nego sto bi trebalo, a danas bilo duplo golo, em stara garda full minutaza em poraz..

 

ukoliko radicevic nastavi sa ovom neozbiljnoscu u narednom periodu(ima fore do polusezone u aba ligi), treba ga zakucati na klupu i prebaciti radanova..

 

a i feldin bi mogao malo da stisne mooda i pokaze zasto je doveden, a ne da bude light verzija dobrica..

Link to comment

Nije Radičević neozbiljan, već mu je samopouzdanje u minusu. Svaka greška ga zakopava još više.

 

Feldein nema ni brz prvi korak, ni neki poseban dribling, niti ima završnicu na obruču - šutevi iz driblinga ili spot-upa i to ti je to.

Link to comment

Ivo ne govorim koji je bio igrač u rotaciji, već koliki je potencijal. Njih dvojica nisu za poređenje, ali realno nije suština na Dobriću. On trenutno ima veću ulogu jer je povređen Dangubić.

Link to comment

stoji da mu je u minusu, za to je dosta odgovoran i al koji ga od pocetka sezona vadi na svaku manju gresku zbog straha od poraza..

al onda ne treba da uzima suteve sa distance na ustrb prodora, a u napadu treba da forsira tranziciju kad se ukaze prilika a ne da postavlja pozicioni napad..

Link to comment

stoji da mu je u minusu, za to je dosta odgovoran i al koji ga od pocetka sezona vadi na svaku manju gresku zbog straha od poraza..

al onda ne treba da uzima suteve sa distance na ustrb prodora, a u napadu treba da forsira tranziciju kad se ukaze prilika a ne da postavlja pozicioni napad..

 

Trudi se coach Al da ga izvuče. Evo i večeras je počeo drugo poluvreme nakon kriminalnog prvog, ali ne ide - prvo što je Radičević uradio je da baci običan pas u cevanice saigraču. Treba mu jedna dobra partija, baš je pao.

 

Ivo ne govorim koji je bio igrač u rotaciji, već koliki je potencijal. Njih dvojica nisu za poređenje, ali realno nije suština na Dobriću. On trenutno ima veću ulogu jer je povređen Dangubić.

 

Gudurić...e to je definicija precenjenog igrača :)

Link to comment

 

 

Gudurić...e to je definicija precenjenog igrača :)

Zaista je delovalo da su mu svrake popile mozak na EP, ali mislim da nije Robija pogrešio. Videćemo šta će dalje biti, ali verujem da će imati dobru evro karijeru.
Link to comment

Imaće verovatno, ali ima je i Štimac. EL je prestala biti merilo i sve će manje to biti.

 

btw, isto to (sa EP) je radio i cele prošle sezone u Zvezdi.

Link to comment

Nije bitno koje je godište, bitno je da prvi put igra EL. Big thing su Jokići, Bjelice i Bogdanovići, Dobrić ne može ni blizu tog nivoa doći, ali definitivno može biti vrlo kvalitetan rotacijski igrač. Ja dosta očekujem od njega, imao je solidne role od početka sezone, daleko je on od nekog prvog lošeg utiska.

 

 

Nismo mi veceras igrali evroligasku utakmicu vec u ABA ligi. Protiv Barselone je bio bolji nego veceras. Meni Dobric ne deluje kao igrac koji ima konstantu da bi bio kvalitetan rotacijski igrac, mozda jednom u deset utakmica ubaci 3-4 trojke kad ga usere sut i to mu je to. Ono sto bar mene zabrinjava je njegov ucinak u odbrani koji je u debelom minusu, ispada na svaki dribling, kasni u piku, vise je Rocesti pokupio lopti pod nasim obrucem od njega.

Link to comment

tamo bi bilo veselo i da su svi 100 fit, sad druga stvar sto se kod nas kao tragedija dozivljavaju porazi od -30, potogovo sto te blow out-e imaju i giganti poput pao-a, barce, makabija itd, a za razliku od njih nit imamo priblizan budzet, te samim tim ni dovoljno kvalitetnu sirinu..  :fantom:

Link to comment

Nismo mi veceras igrali evroligasku utakmicu vec u ABA ligi. Protiv Barselone je bio bolji nego veceras. Meni Dobric ne deluje kao igrac koji ima konstantu da bi bio kvalitetan rotacijski igrac, mozda jednom u deset utakmica ubaci 3-4 trojke kad ga usere sut i to mu je to. Ono sto bar mene zabrinjava je njegov ucinak u odbrani koji je u debelom minusu, ispada na svaki dribling, kasni u piku, vise je Rocesti pokupio lopti pod nasim obrucem od njega.

 

Ima visoko težište i lako ispada pri driblingu, on nikako ne može da igra flaster odbranu, mora da se udalji za pola koraka od svog čoveka. Jako precenjen što se tog segmenta tiče. Pa i ofanzivno. Ništa više od solidnog prašinara.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...