Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Da smo jadni, jadni smo u poslednje vreme, to stoji. Ali smo i mornar otresli 2xskoro 30 razlike. Tim očigledno zavisi dosta od početka, ako se krene dobro, ubace početni šutevi sve je mnogo lakše. Svi su promenljive osim Ročestija kome su najmanje amplitude raspada, timu fali jedan pravi lider, neko ko može da izrutinira koji poen u teškoj završnici, odigra na iskustvo ili barem ne usere kao što je Ročesti usrao kraj prvog večeras. 

 

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

37 minutes ago, Mil@n said:

 

Da Ročesti nije igrao izgubili bi 20  razlike. Čovek bukvalno jedini nešto igra i pokušava i naravno, greši u procesu.

 

 

Solidan je bio Ročesti danas, ali je on doveden da u odlučujućim utakmicama sezone igra onako kako su igrali Vilijams i Dženkins. Feldin takođe. Takve njihove partije bi garantovale aba titulu i pored trenera početnika i zbog toga su dovedeni.

Link to comment
42 minutes ago, Joe D said:

feldina smo donekle prinudjeni da cekamo. bjelica odavno nema argumenata da igra ovoliko koliko igra, ako i uopste. alimpije nije imao muda da prilagodi na vreme, onakva petorka na kraju je zakasnila i u ovom mecu i u sezoni generalno. jednostavno, trener pocetnik je odlucio da vise veruje svojim veteranima nego trenerskim instinktima, i tu je usrao motku. igraci su ispratili trenera, igrali su sa napunjenim gacama ceo mec, na kraju najvise. izuzev omica i jankovica, oni su carevi.

Danas je Janković bio odličan i opet je igrao manje od Bjelice. Feldin je ključ ove serije, ako on odigra dobro sutra i jedan meč u Podgorici mi možemo da preokrenemo u protivnom dobija Budućnost lagano. Ili eventualno da Dobrić ponovo poludi i ubaci 5 trojki. 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Solidan je bio Ročesti danas, ali je on doveden da u odlučujućim utakmicama sezone igra onako kako su igrali Vilijams i Dženkins. Feldin takođe. Takve njihove partije bi garantovale aba titulu i pored trenera početnika i zbog toga su dovedeni.

 

Rocesti je imao double-double  13p/10as sto je stvarno ok. To sto je zajebo na kraju prve nije razlog naseg poraza.

 

Evo mladi strucnjak rekao da je on kriv i da ce sutra biti bolje, znaci sve pod kontrolom...

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Solidan je bio Ročesti danas, ali je on doveden da u odlučujućim utakmicama sezone igra onako kako su igrali Vilijams i Dženkins. Feldin takođe. Takve njihove partije bi garantovale aba titulu i pored trenera početnika i zbog toga su dovedeni.

 

Upravo to rekoh u poslednjem postu. Jedan takav fali.

Link to comment
3 minutes ago, BarryWhite said:

Danas je Janković bio odličan i opet je igrao manje od Bjelice. Feldin je ključ ove serije, ako on odigra dobro sutra i jedan meč u Podgorici mi možemo da preokrenemo u protivnom dobija Budućnost lagano. Ili eventualno da Dobrić ponovo poludi i ubaci 5 trojki. 

 

Ovo pricam vec davno, i u nekoliko zadnjih nedelja je i zadnji slepac ukapirao, samo nije nas ekstra talentovan trener. Ili mozda jeste konacno veceras...

Link to comment

Ne vidim kako možemo da preokrenemo ovu seriju. Pokušavam da nađem bar jedan razlog za optimizam, ali naša igra tokom čitave sezone je toliko predvidljiva a trener opravdava epitet početnika, nažalost. Nemamo keca u rukavu, sve zavisi od nekolicine igrača, daj loptu Ročestiju i Feldinu pa šta urade. Ovaj drugi zna da zatrpava koševe u manje bitnim utakmicama, u finalu kupa je odigrao na amaterskom nivou, to je ponovio i večeras. Znači, to je košarkaš na koga se ne možemo osloniti, takozvani divljak koji je veoma često kontraproduktivan. Odbrana je čemerna od početka sezone, apsolutno nikakvog napretka nema, razni krševi su nam ubacivali 90, pa i 100 poena. Trener je na pripremama izjavljivao da će se igra bazirati na odbrani. Hm, ok. Niko nije očekivao odbranu à la Radonja, ali ovo je ispod svakog nivoa. Ne znam koja je fora sa preuzimanjima, da li smo ijednom uspjeli da odbranimo protivnički napad u takvim situacijama. Obično su tu 2 epiloga: otvoren šut za 3 ili šetnjica do koša. Za kraj, Alen Omić je trenutno mnogo korisniji od Lesora, a ipak imaju istu minutažu. Sjutra ćemo da vidimo da li je ovogodišnji izazov nepremostiv za Alimpija. Optimista ne mogu da budem, bukvalno ne mogu da pronađem jednu slamku optimizma za koju ću da se uhvatim. Neko šutersko ludilo možda...

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment

Nedavno ste dobili Olimpijakos i umalo Real, sad paničite od moćne Budućnosti. Dobijate ovo pa prelazimo na priču kako ste uzeli bar jedan trofej i da u KLS nemate šansi pored moćnog Partizana.

Link to comment
Nedavno ste dobili Olimpijakos i umalo Real, sad paničite od moćne Budućnosti. Dobijate ovo pa prelazimo na priču kako ste uzeli bar jedan trofej i da u KLS nemate šansi pored moćnog Partizana.
Dobili smo Real i Olimpijakos u utakmicama gdje nismo imali ništa da izgubimo. Kada su bitnije utakmice u pitanju, e tu već malo počinjemo da pucamo po svim šavovima, ništa strašno.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment

Ovaj tim nema pobednički već luzerski gen, prvenstveno zahvaljujući dvojici rođenih luzera bjelici i feldinu koji uz jednog rekrativca predstavljaju ključne igrače tima. Tj. tri od četiri ključna čoveka.

 

Uz Pajaca na klupi ništa se drugo nije moglo ni očekivati.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Хајде да се у овом непријатном тренутку присјетимо једног тренутка од прије тачно три године.

 

 

Link to comment

zvezdi ne odgovara ni ovaj kretenizam gde se igraju utakmice dan za danom. čudi da nije klub vodio računa o tome.znali su koliko im uzima energije evroliga i kakav roster imaju. vidi se da su umorni. bjelica neviđeno loš.kakav je ono dao pas za dobrića u kontri ono je strašno. zvezda od sjaja do očaja.sa realom na jednu loptu a onda ovako bez reakcije.

kod future lendri odličan i naravno gorda i ivanović.

napaljena futura i raznovrsnije igra,džile bolje petorke pravi..

Link to comment

Raznovrsnost igre Budućnosti se svodila na vrtenje pika, uz fantastičnog Gordića koji je pokidao.. vrhunske promene, prolazi, deli lopte pravovremeno i baš tamo gde treba.. Zaista sjajna njegova partija, svaka čast.

Mi imamo problem odbrane pika od prve utakmice sezone, ali ovo večeras što je viđeno je zlo od odbrane. Mogu da razumem da dodje do preuzimanja i da dolazi često, jer protivnik to znalački koristi i tera te na to, ali da njihov napad započinje, plej tapka u mestu, centar bukvalno laganim trkom prodje pored, bez bloka, a naši iste sekunde preuzmu... Pa jbte, koliko su puta Omić, Janković i Bjelica ostajali 1 na 1 sa Gordićem i Ivanovicem bez da su se ovi i iscimali da zamene svog čuvara, meni je potpuno neshvatljivo.

Alimpijević priča da se ne sme igrati tako nervozno, a on prvi kipi od nervoze. Ona tehnička je glupost teška i mnogo nas je koštala, od tada kreće promena toka utakmice.
Džikić sa druge strane ne znam da li je povisio ton na nekog igrača. Došao čovek ovako da odigra, a mi mu oberučke pomogli.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, Segundo said:

Raznovrsnost igre Budućnosti se svodila na vrtenje pika, uz fantastičnog Gordića koji je pokidao.. vrhunske promene, prolazi, deli lopte pravovremeno i baš tamo gde treba.. Zaista sjajna njegova partija, svaka čast.

Mi imamo problem odbrane pika od prve utakmice sezone, ali ovo večeras što je viđeno je zlo od odbrane. Mogu da razumem da dodje do preuzimanja i da dolazi često, jer protivnik to znalački koristi i tera te na to, ali da njihov napad započinje, plej tapka u mestu, centar bukvalno laganim trkom prodje pored, bez bloka, a naši iste sekunde preuzmu... Pa jbte, koliko su puta Omić, Janković i Bjelica ostajali 1 na 1 sa Gordićem i Ivanovicem bez da su se ovi i iscimali da zamene svog čuvara, meni je potpuno neshvatljivo.

Alimpijević priča da se ne sme igrati tako nervozno, a on prvi kipi od nervoze. Ona tehnička je glupost teška i mnogo nas je koštala, od tada kreće promena toka utakmice.
Džikić sa druge strane ne znam da li je povisio ton na nekog igrača. Došao čovek ovako da odigra, a mi mu oberučke pomogli.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

 

Meni je ovo utisak večeri, postavili smo stvari tako da u odbrani igramo kao da smo Olimpijakos od prije par godina ili GSW, gdje nam je svejedno da li ćemo preuzimati, gdje maltene svako može svakog da brani, pa kao šta fali što će Janković da čuva pleja. Onda mu ostavi livadu do koša gdje ovaj prozuji a Janković onda još napravi faul za +1 (ovaj primjer mi je ostao u glavi, Janković je još i dobar bio, generalno, ali da mu fali malo košarkaške pameti, fali). Prodaju nam fore stare dvjesta godina, a mi ne reagujemo ni na jedan adekvatan način. Izgledalo je ne da nas tjeraju na preuzimanje, već da mi to svjesno i sa željom prihvatamo, da je naša ideja (kako da ih zajebemo) da Ročesti brani Lendrija ili ove situacije koje si ti naveo.

Link to comment

Pa i jesmo svesno išli na preuzimanje, a oni su svesno ponavljali situacije za koje su znali da ćemo da preuzmemo jer imaju bekove koji to dobro rešavaju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...