Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Ja ne pamtim da sam ikad video neki znacajniji fudbalski trejd, a novinari tipuju na njih 1000 svakog leta.

To su...hm...uglavnom...hm...talijanska posla. :fantom: Inter se namijenjao k'o niko i uglavnom bio donji u tim razmjenama, mozda ih zato opet povezuju.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Ja ne pamtim da sam ikad video neki znacajniji fudbalski trejd, a novinari tipuju na njih 1000 svakog leta.

 

Ja pamtim ono kad je Jose zajebao Barselonu uzevsi im Etoa i 50milki za Zlatana, i onda uzeo LS.

Link to comment

slabo je to, inter je svojevremeno trampio pirla za kristijana brokija

I Coco - Seedorf je skoto u tom rangu...

 

Si siguran da je bio Broki?

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

čini mi se, možda i grešim. znam da je bilo i šaltanja sa gulijem, helvegom i još ponekim, možda i nije bio broki, ali svakako je bio u pitanju promašaj kao kuća.

Link to comment

Meni je guli u glavi, mislim da je helcveg bio posle...

 

Ali taj i coco-zedorf su dva najveća trade promašaja u istoriji fudbala, sigurno...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Te mjenjaze sa Milanom su mi uvijek na pameti mada je bilo jakih momenata i u part-exchange transferima:

 

-Parma da Fiorea i bruku para (50-ak miliona maraka) Udineseu za Amorosa; onda Lazio kupi Fiorea i Giannicheddu za 80 miliona;

 

-Inter srusi rekord da kupi Vierija (76 miliona maraka + Simeone) od Lazija da bi Lazio uzeo duplu krunu, a Simeone zabio kljucne golove, ukljucujuci i Interu u finalu kupa;

 

-Inter da Cannavara za Juventusovog drugog golmana Carinija.

 

Kako ovim Interovim majstorima pregovaranja nije oduzeta poslovna sposobnost je prava misterija.

Link to comment

Dobro, ovo poslednje je toliko bizarno da sam izglrda obrisaoiz glave događaj i kompletno zaboravio da je Kanavaro igrao u interu :isuse:

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

In other news - Milan izgleda ubedio Donarumu da ostane za 6milki po sezoni  :isuse:  samo dva igraca u celoj Seriji A imaju vise od toga. Uz jos neke otkupne klauzule - 100milki za bilo koga, 50 u slucaju da se ne izbori CL, sto je tezak falus ako mene pitate.

Link to comment

Sad vidim da je u trenutku zamene imao 25 godina i dve sezone u Standardu. Koje su to droge bile majko moja.

Secam se da smo ga na menadzeru obavezno dovodili ali to je bilo jos 2000-02.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...