Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Ma znam da moze da odigra po krilu jako dobro, al nije krilo kakvo nama treba. Zaista nam je trebao igrac slican Mahrezu, koji pre svega moze da iskreira kada zadje ka sredini, veznjaci su nam fizikalci, nemamo organizatora od odlaska Pjanica. Spalletti je maskirao taj nedostatak odlicno prosle sezone dubokom odbranom i tranzicijom, EDF nece izgleda nikako.

 

Schick je vise skorer i bice vrhunski igrac ako je zaista zdrav, al sam se nadao da cemo se nekako dokopati Ryadare :(

Link to comment

5 miliona pozajmica

9 obavezan otkup dogodine

20 isplacujemo 2020 ili 50% od narednog transfera ako ga bude do tada i ako to bude vise od 20

8 miliona bonusi

 

Dosta cudno cemo ga platiti, a boga mi i pristojan iznos je u pitanju. Ko zna sta se desavalo u pregovorima sa Juventusom, ne deluje mi najlogicnije da su oni trebali da ga plate 30m i da smo mi pukli osetno vise posle fejla na lekarskom.

Link to comment

Keiti je ugovor isticao za godinu dana.

Jovetica bi inter radio za džabe samo da se oslobodi plate

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Inter ima opasan problem sa dubinom, gomila pozicija im je jednu povredu udaljena od katastrofe.

Treci stoper je Ranocchia, po krilima imaju samo Perisica i Candrevu... Ni na sredini nemaju preterano mnogo igraca, a Icardiju je zamena Eder i niko vise. Jedino su popunjeni na bekovima, ali tu je gomila igraca krajnje prosecnog kvaliteta.

Cudi me da se odricu Jovetica i Gabriela (ide valjda u Benficu), sta moze Sabatini da uradi za dan-dva?

Link to comment

Bony u Veroni, wtf?! Ukrao je ispred nosa laskavu titulu za najrandom transfer u ligi Laziu i Naniju.

 

Tumminello na pozajmici u Crotoneu. Dobar potez za nas, mozda pokupi i ozbiljnije minute sada kada nema Falcinellija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...