Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Ne sumnjam ja ni u šta, samo je pokušaj da dokažeš boju nečega crno belom slikom, onako, malo nekonvencionalan :D

 

Inače, cepidlačiš preko svake mere, predajem se, nije me toliko briga za Parmu :D

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

37 minutes ago, crtamOrasi said:

Ne sumnjam ja ni u šta, samo je pokušaj da dokažeš boju nečega crno belom slikom, onako, malo nekonvencionalan :D

 

Cekaj, mislis da sam je ja obojio ili sta? Slika je sa Vikipedije, iz clanka pisanog od strane korisnika koji verovatno poznaju istoriju kluba i koji samo navode suve cinjenice. Samo obicna ilustracija koja nije nikakav dokaz. Ako ne sumnjas u taj podatak kao sto kazes, u cemu je onda problem?

 

Ako je navodnjenje argumenata "cepidlacenje preko svake mere" evo molim te izvini, necu vise. 

 

Svasta.

 

Ja i ne tvrdim da sam u pravu, mozda ovi podaci nisu tacni ili sam ja negde napravio gresku (ako je Prosciutto di Parma mozda neki ogranak Parmalata). Ako si negde procitao drugacije, voleo bih to da vidim. Ali posto te odjednom ni ne zanima tema pretpostavljam da necemo nastavljati dalje. 

 

 

EDIT: Nasao sam link koji sve detaljno potvrdjuje. Koga interesuje:

 

http://www.soccerstyle24.it/cento-anni-di-calcio-parma-tutte-le-maglie-leggendarie/

Edited by Meazza
Link to comment

Jebes to. Ali interesantan je clanak, preporucujem. Izgleda da umesto da identifikuju plavo-zutu kombinaciju sa uspesima Parme, mnogi je povezuju sa malverzacijama uprave koja je uvela tu garnituru dresova. Cini se da je to odgovor na pitanje zasto su se vratili na crne krstove koje neki navijaci vide "cistim" i "neiskvarenim" simbolom.

Link to comment

Nisam gledao ali da jesam rasplakao bih se na ovo. Kako drugačije da se i završi takva karijera nego još jednim nedosudjenim penalom za protivnika.

 

 

Link to comment
21 hours ago, crtamOrasi said:

Nisam gledao ali da jesam rasplakao bih se na ovo. Kako drugačije da se i završi takva karijera nego još jednim nedosudjenim penalom za protivnika.

 

 

Шта не досуди судија.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...