Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Serie A 2017-18

Featured Replies

Sta je ovo, na ppp nema veceras organizovanog navijanja protiv Juvea, svi osustali prosle nedelje ? Bolonja vodi 1:0 u Torinu...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  • Replies 2.2k
  • Views 147k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dugo su izdrzali, vec 2-1 za juve.

  • Author

Predali smo se kolektivno.

 

Meni više i odgovara da vam ne treba u narednom kolu :D

14 hours ago, crtamOrasi said:

Meni više i odgovara da vam ne treba u narednom kolu :D

 

Ako sam dobro čuo, nema Cuadrada zbog kartona.

 

U Rimu danas vrlo realan X, ako ne i dvojka, obzirom da nema Immobilea. Sa ovom pobjedom Intera kod rahmetli Udinesea, pobjeda Laziju postaje imperativ.

Sampionski ples Intera... :fantom:

  • Author

Lazio je bio sasvim korektan bez Immobilea prošlog vikenda, mislim da će rutinski preko Papua, uteraće već neko drugi golove.

Ode i L.Alberto. :isuse:

 

Sad će morati Anderson da vadi stvar iz govana. Očekivano nezgodna utakmica, mrdjini momci su još uvijek u igri za Evropu.

SMS se udomio i logican je pad u igri, koncentraciji i timskom duhu. Realno Inter je veca dobit za CL... Murinjo tempirao™

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Nadigrali smo Lazio dva puta, Romu dva puta, Milan u Milanu ... sledece kolo oni stizu u Bergamu ... zadnje kolo idemo u Kaljariju kojem sad opasno gori pod nogama ... Barrow treci gol u cetiri utakmice koje je poceo, traze ga Juve (njih je razbio u Primaveri), Inter, Roma

  • Author

Ha, Romu dva puta :dry:

7 minutes ago, crtamOrasi said:

Ha, Romu dva puta :dry:

Da, gledao sam obe utakmice. Prvo kolo, trik sut Kolarova iz prelako dosudjenog sonodnog udarca je bio jedini sut Rome u okvir gola. Imai su jos jedan sut pored gola. Atalanta je imala ukupno 13 suteva, cini mi se seet u okvir gola ... 4:0 u kornerime, vece posedovanje lopte ... uostalom sam Di Francesco je posle frigi kola i poraza od Intera (gde je Roma nadigrala Inter) izjavio da se Romi vratila pobeda protiv Atalante gre su bili sasvim nadigrani. Drugu utakmicu u Rimu, Atalanta je odrsaa cas fudbala Romi u prvom, onda De Roon iskljuven na simuliranje Kolarova ... ipak zavrsilo 2:1 za Atalanta ... Naravno, Roma je bolji tim, wli to ne bu trebalo da nas sprecava da budemo posteni i koliko-toliko realni ... recimo, Atalanta se na misice vratila protiv Juventusa sa 0:2 na 2:2, ali mi nije problem da priznam da nas je Juve nadigrao ... Mogu se naci obe utakmice online

Puno gresaka u kucanju ... ostarelo se, ne bih trebao komentarisati sa mobilnog ... izvinjavam se

  • Author
23 minutes ago, mrdja said:

Da, gledao sam obe utakmice. Prvo kolo, trik sut Kolarova iz prelako dosudjenog sonodnog udarca je bio jedini sut Rome u okvir gola. Imai su jos jedan sut pored gola. Atalanta je imala ukupno 13 suteva, cini mi se seet u okvir gola ... 4:0 u kornerime, vece posedovanje lopte ... uostalom sam Di Francesco je posle frigi kola i poraza od Intera (gde je Roma nadigrala Inter) izjavio da se Romi vratila pobeda protiv Atalante gre su bili sasvim nadigrani. Drugu utakmicu u Rimu, Atalanta je odrsaa cas fudbala Romi u prvom, onda De Roon iskljuven na simuliranje Kolarova ... ipak zavrsilo 2:1 za Atalanta ... Naravno, Roma je bolji tim, wli to ne bu trebalo da nas sprecava da budemo posteni i koliko-toliko realni ... recimo, Atalanta se na misice vratila protiv Juventusa sa 0:2 na 2:2, ali mi nije problem da priznam da nas je Juve nadigrao ... Mogu se naci obe utakmice online

 

Da parafraziram Sampaolija, tako sam ja mislio da nadigravam jednu a onda je ona otišla na prvi maj na Vlasinu i legla pod drugog i njegovu gitaru. Džaba meni posed i korneri, kad mi je falio trik šut™.

 

Šalim se, prvu nisam gledao, u drugoj smo bili razvaljeni totalno. Al to je i najgori period u sezoni za nas, bili smo bez De Rossija i bez ikakve kontrole na sredini, delovali smo kao banda.



Zameram ti što u oceni sezone nisi pomenuo razvaljivanje Evertona. To je bilo baš, onako, melem za dušu.

😊😊

  • Author

Ovo je bilo kroz iglene uši.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.