Jump to content
IGNORED

España 2017/18


Cane Vukic Prebranac

  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šta je Barca dočekala, da je Paulinho spasilac. Ovo što igra Andre Gomes je potpuni kriminal i iznad svega besmisao.

 

Nako jedno 150 godina može se reći da Real ima mnogo bolje mlade igrače prekomandovane iz B tima

 

Ja ne mislim da je problem u njemu, on je takav kakav je. S druge strane, trener kome padne na pamet da istog ubaci u najtežoj utakmici od početka sezone iako praktično uopšte nije igrao do sad, pa još na poziciju koja mu nije prirodna? Ne znam šta da kažem stvarno...I pritom je odigrao svih 90 minuta, bio sam ubeđen da će ga menjati na poluvremenu.

Link to comment
  • Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    148

  • MiddleClass

    105

  • levi

    49

  • 189-

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koncepcija veznog reda je pogresna. Gomes je greska zato sto nije dovoljno dobar, ali ostajem pri tome da je koren problema u Busketsu i Rakiticu. Postali su potpuno bezlicni igraci bez ikakvog konkretnog doprinosa.

Link to comment

Stoji sve sto pisete oko veze, Gomesa i Paulinja, ali je Nejmarov odlazak ipak nenadoknadiv. Pogotovu sto su Mesi i Suarez na zalasku karijere.

 

Zapravo slična stvar i kod najvećeg rivala: osetan gubitak Morate kad su Benz i CR7 ipak na zalasku, makar dok ne dovedu nekog novog za 200+ milki

Link to comment

Real je znatno manje efikasan od Barse dosad, muče se da daju gol, naročito kad treba razbiti bunkere. Pored neizbežnog zasićenja ove generacije verujem da je najveći faktor odlazak Morate. Poređenje je bilo na nivou iste situacije, dakle odlazak najmlađeg u navalnom triju. Ostavio bi veći trag od Higuaina, zapravo se Real odrekao 1 novog Morientesa.

Trenutno sem mladog Mayorala nema ko da odmeni ovu dvojicu. Btw Real odavno nije imao ovako dobar podmladak ali ne i u samom špicu

 

A koliko je Morata dobar nadam se dokazaće i u Chelskiju a i u Rusiji dogodine.

Edited by dillinger
Link to comment

Svaka cast Simeoneu za sve, ali ovaj Atletiko mozes samo da volis, onako kako ja volim Graficar i nikako vise. Meni je ovo jednostavno antipropaganda fudbala. Sve je to OK, imas vrhunskog napadaca Grizmana (ako nije on, bio je Falkao, Kosta...) vic igrace Koreu, Karaska, Kokea, Saula, super Godina (posle Ramosa, najboljeg ofanzivnog centarhalfa), verovatno najboljeg golmana na svetu Oblaka, dugu i kvalitetnu klupu i sta?¿ igras jebeni bunker na svom stadionu? 

 

Igraci su super fizicki spremni, motivacija sa tribina i ona novcana sigurno ne fali. Fali korak napred, koji nikako da se desi - igra. Atletiko je sad dogurao da bude jedan od najbogatijih klubova na svetu, ima stadion kao retko koji kllub, ne prolazi vise ronzanje, kako drugi imaju lovu a mi krvavo radimo.  

 

Juce je Barsa sa igracem manje nadigrala Atletiko, ako izuzmemo Mesija, razlika u kvalitetu igraca je minimalna i stvar je licne percepcije, ne postoji nijedan razlog za onakav kukavicki fudbala Simeonea.

Link to comment

Real je znatno manje efikasan od Barse dosad, muče se da daju gol, naročito kad treba razbiti bunkere. Pored neizbežnog zasićenja ove generacije verujem da je najveći faktor odlazak Morate. Poređenje je bilo na nivou iste situacije, dakle odlazak najmlađeg u navalnom triju. Ostavio bi veći trag od Higuaina, zapravo se Real odrekao 1 novog Morientesa.

Trenutno sem mladog Mayorala nema ko da odmeni ovu dvojicu. Btw Real odavno nije imao ovako dobar podmladak ali ne i u samom špicu

 

A koliko je Morata dobar nadam se dokazaće i u Chelskiju a i u Rusiji dogodine.

Hocu da kazem da ti je polazna premisa pogresna. Morata nikad nije bio dio udarnog tria, kao sto je to bio Nejmar. Vazda je bio alternativa, ako prvih 11 zakaze, kao sto veli gervasius.

 

Da li bi to bio ove sezone o tome mozemo diskutovati...

Link to comment

Zapravo slična stvar i kod najvećeg rivala: osetan gubitak Morate kad su Benz i CR7 ipak na zalasku, makar dok ne dovedu nekog novog za 200+ milki

 

Real je ovog ljeta trebao da dovede Mbapé-a. Sve je bilo dogovoreno sa klubom (Monaco) ali Mbappé-ovi roditelji su stopirali transfer. razlog je sto je transfer ugovarao Mendes koji je zelio da ga uzme pod svoje sto se roditeljima nije svidjelo. To se desava kada prepustis menadzerima da ti dovode pojacanja.

Link to comment

Hocu da kazem da ti je polazna premisa pogresna. Morata nikad nije bio dio udarnog tria, kao sto je to bio Nejmar. Vazda je bio alternativa, ako prvih 11 zakaze, kao sto veli gervasius.

 

Da li bi to bio ove sezone o tome mozemo diskutovati...

 

Nije, ali je po meni na osnovu forme i kvaliteta trebao da bude. Problem je što Benzemu iz startne postave Reala ne bi izbacio ni Van Basten, a zašto je to tako je već pitanje za Florentina i Zidana. Naravno da je Moratu smorilo da igra kup i da ulazi sa klupe zadnjih 20ak minuta, prosto je suviše dobar za tu ulogu.

Link to comment

Atletiko Madrid je bio osveženje prvih par sezona kada ih je preuzeo Simeone i kada su  osvojili uefu i primeru,sa puno manjim budžetom i ograničenim igračima u odnosu na najskuplje.

Ali vrlo brzo su došli u top 10 ekipa po vrednosti , pokupovali kvalitetne igrače, prošle godine doveli Gajtana,Koreu,onog iz benfike (stao mi ej mozak)... Imaju kvalitetniji i dublji sastav od barselone iznad njih 

su samo Real,Bayrn,City od skoro psg a igraju rudimentalan,dekstruktivan fudbal.

 

Pre gola Barceloni imali su 18! dodavanja ali posle se povukli na 25 metara od gola i krenuli da mlate po cevanicama. Nije to ona barcelona gde ne smeš da trepneš.Prošle godine ispali iz trke za titulom posle deset kola, ligu sampiona prolaze na gol u gostima ...

 

Simoneu je vreme za kalčo , da iskulira malo i nauči nešto. 

 

 

Benzemu ne bi ali bi izbacio Kristinu, oni su parnjaci 

Link to comment

Zapravo slična stvar i kod najvećeg rivala: osetan gubitak Morate kad su Benz i CR7 ipak na zalasku, makar dok ne dovedu nekog novog za 200+ milki

Ipak je njima bitnija osovina Modric-Kros nego ko je u napadu.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...