Jump to content
IGNORED

Bundesliga 17/18 - Die Elite schlägt zurück!


MiddleClass

Recommended Posts

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    238

  • John Coltrane

    164

  • MiddleClass

    98

  • renne

    51

Top Posters In This Topic

Posted Images

23 minutes ago, renne said:

seti se tekme protiv nas, i kako su se ponašali prema našim navijačima

 

Jbg, meni su se svideli daaavno pre toga.

 

 

Do kraja BVB ide Verderu, ceka Majnc i u zadnjem kolu ide TSGu - bilo bi ultra sexy kad bi ta tekma odlucila koji od ta dva tima ide u LS (mada je to malo verovatno).

Sa druge strane Lever ceka Stutgart, ide Verderu i u zadnjem kolu ceka Hanover. Za razliku od BVB ima bolji raspored obzirom da su sve 3 ekipe prebrodile borbu za opstanak, a da se Majnc grcevito bori za isti.

 

Lajpcig i Ajntraht su u teskom raspadu tako da je gotovo izvesno da su se oprostili od borbe za LS iako je vrlo dugo gotovo 5-6 ekipa konkurisalo za drugo mesto.

 

 

Link to comment

ocekivano je jupp prosarao sastav danas. uveo je cetvoricu klinaca.

 

boateng je zavrsio sezonu, a doslo je i do sastanka izmedju jupa i lewe. jupp mu je zamerio da lose trenira u poslednje vreme i ocekuje odgovor u utorak @ madrid.

meni je lewa jedan od najboljih napadaca ali mislim da je doslo vreme da mu se  zahvali na svemu i dobije neki milion od pijanih engleza.

Link to comment

evina ima 17 god, igra levo krilo. prekomandovan u II tim pre nekoliko meseci

 

shabani 19god, u klubu vec 12. moze da igra svaku poziciju iza napadaca.

 

dali su im sansu, igrace verovatno svaki mec do kraja sezone. talentovani su sugurno ali i mladi, narocito evina.

Link to comment

Poznat je moj animozitet prema moramo prenositi Bajern u 15:30 po svaku cenu, ali danas ima neke simbolike obzirom da je poznato gde ce Niko na leto. 

 

Na streamu pici VfL -HSV, borba za opstanak, i mogu reci da je gost konkretniji.

 

edit: vratite nam TT, ubi me safari

Edited by John Coltrane
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...