Jump to content
IGNORED

Bundesliga 17/18 - Die Elite schlägt zurück!


MiddleClass

Recommended Posts

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    238

  • John Coltrane

    164

  • MiddleClass

    98

  • renne

    51

Top Posters In This Topic

Posted Images

3:1 Foland ili Voland kako ko izvoli.

Gazenje ka vrhu :fantom:

 

edit: Ponistili ovi sto igraju Counter Strike, Bejli primio loptu delom tela koji je izmedju ramena i bicepsa, kao ruka, ajte molim vas.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Joj Smiljana al rulja zbog crvenog za Orbana :D

Pa covek sa ledja otkida Robena koji ide ka golu u drustvu Lewe, pa cistije ne moze biti. Zadnji igrac jbt.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Prava Borussia nikako da dodje sebi nakon Wembleya. Ubio ih Tottenham u pojam.

 

Ubija ih taktika trenera Bos-a u pojam. Po meni to sto Dortmund igra je totalni harakiri fudbal, totalno neozbiljno.

 

Njima odbrana stoji na pola terena, tako da skoro svaki duboki pas napred izbacuje napadaca 1 na 1 trkacki duel.  Sama cinjenica koliko su golova primili i zutih i crvenih popili je dovoljan dokaz.

 

A Bos koji je pre utakmice u Hanoveru izjavio da nema diskusije i pomalo arogantno dodao "Moj sistem nema alternativu i ne menjam nista", posle poraza izjavljuje "Mozemo da pricamo o sistemu"... PIzdra

Edited by assignment
Link to comment

Ubija ih taktika trenera Bos-a u pojam. Po meni to sto Dortmund igra je totalni harakiri fudbal, totalno neozbiljno.

 

Njima odbrana stoji na pola terena, tako da skoro svaki duboki pas napred izbacuje napadaca 1 na 1 trkacki duel. Sama cinjenica koliko su golova primili i zutih i crvenih popili je dovoljan dokaz.

 

A Bos koji je pre utakmice u Hanoveru izjavio da nema diskusije i pomalo arogantno dodao "Moj sistem nema alternativu i ne menjam nista", posle poraza izjavljuje "Mozemo da pricamo o sistemu"... PIzdra

Svi ti bivsi Ajaxovi treneri prate sunovrat holandskog fudbala, i to najcesce uz egotripove o vlastitom neprilagodjavanju. Koeman, De Boer, Bosz... Ono sto je Borussia igrala na Wembleyu je bila cista bolest, ne znam da sam ikad gledao da tim igra onako sumanuto podignutom zadnjom linijom, a da ne gubi jedan razlike u sudijskoj nadoknadi. Mogli bi oni plakati za Tuchelom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...