Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

al zadnji tekst u Telegrafu mi je bio krvav :D   "niko neće da nas ucenjuje, niko neće da nas požuruje"  :lolol:

 

citao sam.

 

pa dobro, ima vremena. jos dve nedelje do pocetka sezone. nema potrebe za zurbom.

Link to comment

Админ најбољег форума Вест Хемових навијача је управо твитовао овај феноменални списак последња три голмана за које је Вест Хем платио белу банку™:

1. Rob Green (2006, £1.5m)

2. David James (2001, £3.5m)

3. Stephen Bywater (1998, £300,000)

Сви остали од 1998. на овамо су са фри трансфера или позајмица. Какви Тротери, ово је прави штекаторски мшља

 

Зато и не верујем у вести са истог форума - не да је Чича такође на путу да потпише, то ми је океј јер рилиз клоз од 15м што је тешка сића тренутно - већ да је Лацио прихватио нашу понуду за Кеиту Балдеа.

Link to comment

Čiča i Arnaut bi trebali da budu dovoljni za još jednu mirnu sezonu, bez pritiska, trzavica i turbulencija. Hart-a ne doživljavam kao neki poseban upgrade u odnosnu na Adriana.

Link to comment

Čiča i Arnaut bi trebali da budu dovoljni za još jednu mirnu sezonu, bez pritiska, trzavica i turbulencija. 

 

ko vam je taj cica? zabaleta? 

 

kevin stewart napustio hong kong i najverovatnije ce razmeniti klub klub sa novim nam levim bekom. kazu cena ista. dakle klasicna razmena.

ako tako ispadne jos smo i na konju. stvarno nisam video svrhu stewarta. ono sto je on igrao mogao je da odigra bilo koji klinac iz podmladka.

 

btw leipzig odbio, drugu, 75m jura tesku ponudu za keitu!

Edited by cvrlle
Link to comment

 

btw leipzig odbio, drugu, 75m jura tesku ponudu za keitu!

ako je tacno, onda nece da ga prodaju. treba se okrenuti nekoj alternativi i ne iscrpljivati se vise oko toga.

Link to comment

ako je tacno, onda nece da ga prodaju. treba se okrenuti nekoj alternativi i ne iscrpljivati se vise oko toga.

negde sam procitao da cemo da pokusamo jos jednom sa 80 ali mi zvuci nelogicno i ne vidim svrhu svega toga. alternative nema, keitu ce verovatno sacekati do iduceg leta jer je kloppo ocigledno opcinjen njime. naravno ako predhodno ne zaseremo skroz ovu sezonu. sad da su pametni da ozbiljno pojure jednog ozbiljnog stopera. ostace novci, moze se i preplatiti

 

Koliko je ono Juventus platio Daglasa Kostu?

6 miliona za 2 godine pozajmica i 40 za kupovinu naknadno

Link to comment

keitu ce verovatno sacekati do iduceg leta jer je kloppo ocigledno opcinjen njime. 

 

Sačekaće ga, a onda će neki Ruxin da mu ponudi upola veću platu i zdravo.

Link to comment

btw

 

 

 

 

 

Stvarno se ne sećam kad je neko zadnji put dobio novi ugovor a da pritom nisu produžili isti

baš zanimljiva situacija

Link to comment

Sačekaće ga, a onda će neki Ruxin da mu ponudi upola veću platu i zdravo.

pa neka bude zdravo.  ovog puta su uradili sve sto treba. duplirali svoj najveci transfer ikada. nece da prodaju i nista se tu ne moze. sad mi zao sto ode lukas. najebacemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...