Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nadao sam se da ovaj video nece osvanuti na ovom 1 topicu. :( Volio bih znati kakvu drogu je kasikom jeo majmun koji je ovo namislio, jebem mu kolijevku.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ne budi takav evrocentrista, Arle. Imaj razumevanja za dalekoistočne kulture i njihovu tisućljetnu isprepletenost sa istorijom AFC.

 

Kormilar Ozil se najviše uživeo :D

Link to comment

- A5.

- Потопљено!

 

Вест Хем наводно завршио довођење Чиче и Арнаута, а започео преговоре са Вилширом који би требало да дође на позајмицу уз договорену цену од 9 милки фунти за откуп у мају. Харта само преглед дели од потписа.

 

Едит: Погреших, Харт је већ прошао прегледе и на путу је да се прикључи тиму.

Edited by Прслин
Link to comment

- A5.

- Потопљено!

 

Вест Хем наводно завршио довођење Чиче и Арнаута, а започео преговоре са Вилширом који би требало да дође на позајмицу уз договорену цену од 9 милки фунти за откуп у мају. Харта само преглед дели од потписа.

 

Едит: Погреших, Харт је већ прошао прегледе и на путу је да се прикључи тиму.

Славен има да доминира.

Link to comment

Nisam video prvih 15ak minuta, zeznula me devojka, ali izgleda da smo krenuli sporo. Posle toga veoma lep gol za izjednacenje posle nekoliko dodavanja iz prve i Lukakov prvi gol. Ovi vec doduse zamenili celu postavu, jbg, imaju mec u ligi za dva dana

Link to comment

Jesam, nisam samo njihov video. Odradio sve vrhunski. Ma pokidace on

Btw. odakle ovima 115 igraca, pa celu postavu menjaju drugi put maltene. Tony uspeo da popije crveni za onu pogibiju

Edit: serem za izmene 11 koliko su se i dogovorili, zakleo bih se da ih je bilo vise. Dobar Martial

Edited by Giggsy
Link to comment

Jako loše finišira Martial, prosto ne očekuješ od njega gol kada udje u šansu, neverovatno koliko je u tom aspektu pao na odnosu na 2015/2016.

Link to comment

Kraj. Mogli smo im dati jos koji. Fellaini, pa Smalling, pa Martial (ne znam koji mu kurac vise), doduse i onaj njihov sa 15m prebacio stadion. Ovo je bila zajebancija, sad slede utakmice protiv arapskog instant produkta, pa spanskih giganata.

Drago mi je zbog Lukakua, kao sto vec rekosmo resio sansu u dvama potezima, rutinski. Idem da spavam do sutra uvece i posla i da sanjam kako dolazi Fabinho. Nije ovo dovoljno nazalost, fale pojacanja

Edited by Giggsy
Link to comment

OK je bio meč, ali iste slabosti koje su se videle prošle sezone, vide se i sad. Rekao bih da će narednih par nedelja prelaznog roka biti krucijalno...

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...