Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Moram da priznam da dosta seksi deluje ova Specijalna postava, kao da mu je neko drugi sastavljao. Lukakara jedini kamen spoticanja, a ume i on nekad dobro da dođe.

 

Špansko-konobarski odgovor je previše ofanziva, ludo i brzo i sa dva špica. I EVO GAAAA!

Link to comment

Ali kakva pravolinijska kontra, poezija. I kakav finiš, sam ugao - to mu je sigurno Rafa lično rekao gde da gađa, baš kao ono kad se Brodgers hvalio kako je on uputio Kutinja da skine paučinu sa 25 metara.

 

:Hail:

Link to comment

Suviše puštaju Ričija i Šelvija da imaju loptu, a ovi ispred su za odbranu ManU previše brzi... Ako ne zatvore ovu dvojicu, proćiće još koja dubinska do kraja...

Link to comment

Ono kad ne gledaš najbolji Arsenalov meč sezone zbog seminara. :isuse:

 

Gol Mustafija neregularan, Tottenham oštećen, Rileyevu bandu na čelu sa Deanom i Atkinsonom treba napojiti polonijumom.

 

S druge strane, Poch je odličan...mislim ko voli trenere koji ništa ne osvajaju i gube derbije. :fantom:

Link to comment

Preterujem ja ponekad, dosta je zabavan ovaj junajted za neutralce kad igraju lindelof i lukaku -_-

Zavisi to dosta i od protivnika. Ako danas ne dobiju, žaliće se Žoze što je Rafa izveo dva špica i jednog ćelavog plejmejkera, kao što su mu kod Klopa smetala tri centralna veznjaka.

 

Ne može čovek stalno sam da stvara zabavu i lepršavost, nije korektno kad kolege ne izađu u susret.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...