Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

zato što bih voleo da se što kažu Čekićari uradi nešto, bilo šta. 

 

Видим честиташ ми на једном од спектакуларнијих џинксова. Хвала, хвала, јесте упалило неочекивано добро.

 

Ловрен обрисао Ливерпул из своје Инстаграм биографије, а своју слику у омиљеном црвеном дресу. Што би лажни Роналдо рекао, изгледа да није срећан. Ја, пак, јесам јер не видим како Билићара може да преживи довољно дуго да га доведе за 20 милиона.  

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Neka igra Džo Gomez, draže mi je da on zasere dva gola nego Klavan ili Lovren.

Ja bih platio suvim zlatom da gledam kako džo gomez do kraja sezone zaserava golove na nedeljnoj bazi, a pulđani nemaju ama baš ništa protiv...ma još im toplo oko srca ^_^

 

 

Prsline lažni ronaldo je suviše debeo da bi bio srećan :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Видим честиташ ми на једном од спектакуларнијих џинксова. Хвала, хвала, јесте упалило неочекивано добро.

 

Meh, da si izdžinksovao favorita pa da imaš čime da se pohvališ. Ovako bezveze uzimaš zasluge za "sunce izašlo na istoku" scenario :(

Link to comment

Pa nešto mi govori da bi to radio malčice ređe od Lovrena. 

 

Lovro ove i prethodne sezone uopšte nije tako tragikomičan kao ranije. Ono blamiranje na Vembliju je priličan outlier, a vidim da se svugde nagađa u kakvom je mentalnom stanju bio zbog tog painkillers režima - nismo samo mi paranoični.

Link to comment

Meh, da si izdžinksovao favorita pa da imaš čime da se pohvališ. Ovako bezveze uzimaš zasluge za "sunce izašlo na istoku" scenario :(

 

А, капирам... Провоцираш ме да изџинксујем Давида Вагнер па да сунце изађе на западу. Неће моћи, мораће Клопара да се потруди сам. Довољно је добар, то већ свако зна: фудбалски зналац саткан од воље, знања и шарма. Њему помоћ није потребна, он се на постоље победника пење скоком. :fantom: 

Link to comment

U ostalim vestima, Sirano dobio zasluženu satisfakciju u vidu Puškaševog trofeja za najgol godine. Pobedio je onog afričkog gošu što je zalilao makazice iskosa.

 

Zasluženo što se mene tiče. Postoji jedna matora fotografija na kojoj Di Stefano daje sličan gol, samo što je bio na petercu. Ovo je umetnost fudbala, drugi nivo igre u odnosu na zabijanja izvan 16.

Edited by Redoran
Link to comment

Lovro ove i prethodne sezone uopšte nije tako tragikomičan kao ranije. Ono blamiranje na Vembliju ...

I za mene je tako. Sto se tice nedelje, kod prvog gola on bas rezonski drzi Kane u ofsajdu, sad sto gore Matip ili Gomez nije izasao i pratio liniju nije Lovren kriv. Kod drugog gola, Kane je vest i odlican napadac, on samo malo gurne rukom/ramenom igraca da proleti, nije faul, a izbaci te iz putanje. Nakon toga jos bar 2 puta se desila slicna situacija da lopta preleti igraca Liverpula.Ocigledno vezbaju to :D

Link to comment

Lovro ove i prethodne sezone uopšte nije tako tragikomičan kao ranije. Ono blamiranje na Vembliju je priličan outlier, a vidim da se svugde nagađa u kakvom je mentalnom stanju bio zbog tog painkillers režima - nismo samo mi paranoični.

 

Jeste, napredovao je, a onda se nekoliko puta za kratko vreme resetovao na fabrička podešavanja. Naravno da je kriv onaj što ga stavlja da igra, ali nevezano za to, on prosto nije kvalitet za klub i to je to.

Link to comment

Jeste, napredovao je, a onda se nekoliko puta za kratko vreme resetovao na fabrička podešavanja. Naravno da je kriv onaj što ga stavlja da igra, ali nevezano za to, on prosto nije kvalitet za klub i to je to.

+1000

 

Uopste, Lovrena su prodali fenomenalna odbrana Southamptona (pri cemu ne mislim samo na uzu odbranu sa Fonteom nego i na stit u vidu 1 Wanyame i Schneiderlina). Lika su u Lyonu navijaci pokusavali prodati Barceloni tako sto su napravili invaziju na Barceloninu anketu o novom pojacanju. :lol:

 

Klopp je morao razmisljati o tome proslog ljeta, a ne letjeti za jednim jedinim VvD-om kao da je on Beckenbauer.

Link to comment

Pa za ostatak odbrane VVD jeste Beckenbauer. :)

 

Isti je kapiten tima, oprostili su mu želju da prebegne letos.

 

 

Gledam city wolves. Za city tragična postava sa sve kunom, rasom, gundoganom i yayom. Ne sprda se pepito, ide na triplu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...