Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Brateee, naspram 30 milki na ovog i ox deluje kao solidan posao.

 

Prodo bi vam terza radonju za te pare :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Brateee, naspram 30 milki na ovog i ox deluje kao solidan posao.

Ala preteruješ, ja bih Oxa menjao za Arnauta koliko sutra. Jeste da je HG, ali to u plucky malom LFC nije toliko retka pojava da bi se vrednovalo.

 

Dočim Arnautović govori nemački pa bi možda tako kod Klopare zaradio minute.

Link to comment

Nisam ga baš toliko gledao, ali na osnovu ono što jesam - da sam čuo da je neko platio arnautovića i polovinu od te sume pomislio bih da nije baš neki poso iskreno

 

 

edit - Btw odavno bih ja vikao da je precenjen, samo nisam znao da ga neko zaista ceni  -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

Ако Билић после овога остане на клупи неко ће да рокне власнике.

 

Ma jok, kakav otkaz. Malo će mu pripretiti prstićem. Dobiće sledeću, jednu od sledeće  dve odigrati nerešeno pa će mu opet pripretiti kad izgubi četvrtu, a za nas fanove će da krene novi krug pakla.

Link to comment

Ma jok, kakav otkaz. Malo će mu pripretiti prstićem. Dobiće sledeću, jednu od sledeće dve odigrati nerešeno pa će mu opet pripretiti kad izgubi četvrtu, a za nas fanove će da krene novi krug pakla.

 

Ако добије следећу, драги сапатниче, слободно може и нови уговор да потпише. :lolol:

 

290_D3619_FAC5_487_F_A1_CB_2701_F9354_D8

Edited by Прслин
Link to comment

На потпуно другом крају тренерске скале, светлосним годинама изнад Билића, један пензионер држи кратак говор којим још једном потврђује да није битно чиме се људи баве: ако су стварно добри у томе од њих могу да се науче универзалне истине, применљиве у било ком послу и у било чијем животу.

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...