Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Čist penal, prvo je izgledalo smešno, al iz drugog ugla se vidi da je uleteo u njega kolenom i telom ko muflon.

 

+1

 

I ruka džana u 16 posle 2 minuta, ali bilo mu trulo da opet svira :lolol:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Čist penal, prvo je izgledalo smešno, al iz drugog ugla se vidi da je uleteo u njega kolenom i telom ko muflon.

Jeste, povlečim ono da je prvi stigao, jer ga jeste stvarno odvalio, ali je pre toga bio čist faul nad Salahom...

 

Ovo drugo je isto bio penal, ali to se odavno u Engleskoj ne svira, na toj razdaljini...

Link to comment

Ox zabeležio pobedu :haiil:

 

Superzabavna i superiritantna utakmica, klasična klopovska. Henderson MOTM, jedini delovao kao da zna šta radi od početka do kraja, uz Coutinhovu komotnu minijaturu u prvih pola sata. Sturridge iznenađujuće dobar od kako je ušao, osim ključne asistencije izmislio još par šansi što sebi što Salahu.

 

Onwards and upwards, mada mi je već unapred muka od gostovanja u Moskvi i Njukaslu.

Link to comment

Jeste, povlečim ono da je prvi stigao, jer ga jeste stvarno odvalio, ali je pre toga bio čist faul nad Salahom...

 

Ovo drugo je isto bio penal, ali to se odavno u Engleskoj ne svira, na toj razdaljini...

Meni je izgledalo da je Minjole prvi stigao, frljnuo je loptu a šta je bilo posle nije bitno, nema on obavezu da se sklanja protivnicima. Enivejz on ne sme da brani, potpuno je izgubio samopouzdanje posle petarde. Od golmana ne očekujem da brani penale, treba da brani normalne situacije a sve preko toga je bonus.

Link to comment

Meni je izgledalo da je Minjole prvi stigao, frljnuo je loptu a šta je bilo posle nije bitno, nema on obavezu da se sklanja protivnicima. Enivejz on ne sme da brani, potpuno je izgubio samopouzdanje posle petarde. Od golmana ne očekujem da brani penale, treba da brani normalne situacije a sve preko toga je bonus.

Јесте први стигао до лопте, а Варди се други пут бацио у играча и искукако пенал. Судија је био очајан, толерисао Лестеру рвање у оба шеснаестерца. Код Емреа била напуцана са два метра. После једног сумњивог пенала није смео да суди други. Нисам се одавно овако извикао на ТВ. ^_^

Link to comment

Ето зашто је Клоп први избор за тренера Ливерпула: јурњава и драма. Мени забавно поподне, а видим не буне се ни ови што никада нису сами. 

Link to comment

Ma pusti ti to, lako je onaj ćelavi produkt ljubavi između brata i sestre mogao sve da upropasti, ne znam odakle uopšte da krenem. 

 

Penal mi je tu još i najmanje sporan, Minjole teoretski jeste stigao prvi do lopte, ali ju je jedva potkačio i promašio, da ju je zunuo negde u 3pm, sudio bi se faul nad njim i verovatno karton. Bila je i ona situacija gde je Vardiju, u najboljem maniru njihove šampionske sezone, istolerisan ofsajd od dva metra, sreća što je lopta posle otišla u gol-aut. 

 

Minjole je bukvalno bez mozga, kao što smo pominjali, resetovan je na fabrička podešavanja, ni najmanje ne liči na onog jednog sasvim solidnog golmana kakvog smo gledali barem pola prošle sezone. Lovren isto, u prvih 5-6 minuta je imao jedno 4-5 pogrešnih dodavanja.

 

Vidim da je Uini oduševljen Hendom, meni se on nije nešto isticao iz trijumvirata sivila sa sredine terena. Vajnaldum je malo živnuo u finišu, dobro je sačuvao loptu par puta, a Džan je jako često bez mozga. Previše je to labilnih igrača za jedan ambiciozan tim, pogotovo među onima koji čine kičmu tima. 

 

Ali dobro, najveća stvar je ono što sam rekao, to što Liverpul nije primio gol u poslednjih desetak minuta, kada su ovi imali trojicu centarfora. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...