Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Lukaku je odličan signing za Specijalni fudbal, ne kapiram zamerke po kojima njegovo prisustvo navodno guši druge ofanzivce - Murinjo je takve već sam pogušio obavezama u odbrani, jedan battering ram u napadu može samo da pomogne. Tamo u proleće se ovde trubilo kako će MUFC kreativci najzad da procvetaju kad su im se skinuli s vrata Ibra i njegovi golovi, a videli smo kako je to prošlo.

 

Jel' Lukaku igrao za Čelsi pod Murinjom ili su se mimoišli? Ko je doneo konačnu odluku da se ne vraća iz Evertona?

 

Ma da, to i ja mislim. Jbg, nekad (u onakvim utakmicama kod kuce koje sam opisao) upali prosto da imas igraca koji jednostavno odnese trojicu ispred sebe. Mislim, morali smo da kupimo napadaca i to je to. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Jbg, ne moze covek da se zali kad se dovede igrac sa tek napunjenih 24 godine koji je dao 25 golova u prvenstvu. Problem je consistency, koji je, FM recnikom receno, jedva recimo 12-13, ali ima prostora da to nagura jos malo do svoje 25-26 godine. S druge strane, "on his day" ume biti unplayable za mnoge PL timove. Tenk. 

 

Lukaku ima 24 godine?!? Daj ne zajebavaj!  :blink:

Link to comment

Jel' Lukaku igrao za Čelsi pod Murinjom ili su se mimoišli? Ko je doneo konačnu odluku da se ne vraća iz Evertona?

 

Pricam napamet, ali mislim da je odigrao onaj jedan Superkup protiv Bajerna, kada je i fulao odlucujuci penal u serijama, posle toga ga je ovaj poslao u Everton na loan pa na permanent.

Link to comment

izgleda da je lukaku vise zelja emenala nego contea. to bi mozda objasnilo zasto se ceka mesec dana da se realizuje transfer. pre nekoliko dana su iz evertona rekli da je lukaku na prodaju za 100 miliona funti pa mi je malo cudno da su se sada dogovorili za 75. mozda je i rooney u dilu.

 

kako god, novo leto, stara prica. nesposobni emenalo i ruska koleginica.

 

diego costa bi narednih dana trebao da predje u atletico.

Link to comment

100m za Lukakua vec ne znam dal bi vol'o. Onda mozda pre Belotti 

 

Medjutim, treba voditi racuna i o tome gde bi pre sam igrac voleo. A to ne znamo bas sto posto.

Link to comment

Plus

 

Lukaku is a client of agent Mino Raiola, who also looks after Paul Pogba, Zlatan Ibrahimovic and Henrikh Mkhitaryan - three players all signed by United last summer.

 

Mislim, licno bih vam rado prepustio Lukakua i kupio Belottija, ali izgleda da "sudbina" nece tako...

Link to comment

Lukaku ima 24 godine?!? Daj ne zajebavaj!  :blink:

 

A nisu ni tzv. afričke godine, uredno rođen u Antverpenu, zabio 30+ golova još kao maloletan i tako se prodao u Čelsi.

 

Pricam napamet, ali mislim da je odigrao onaj jedan Superkup protiv Bajerna, kada je i fulao odlucujuci penal u serijama, posle toga ga je ovaj poslao u Everton na loan pa na permanent.

 

Da, kaže Wikipedia da je odigrao cele dve PL utakmice na startu te sezone pod Specijalnim (prethodnu je proveo na pozajmici u WBA), plus što je ušao protiv Bajerna da promaši penal - posle su ga prosledili na Gudison.

Link to comment

Ali je i super drugar sa ovim nasim cirkuzantom

 

ko pogba?

 

ne znam sta da mislim oko lukakua, ne svidja mi se nesto preterano, ali posto vidim da sa drugim napadacima se nismo ni povezivali, pomalo sam zabrinut.

 

kako kad Atletiko ne može da kupuje igrače?

 

mogu kupovati ali ne i registrovati do januara.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...