Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Može da se igra ne gol više, naravno. Evo sad dovodi još jednog ofanzivnog veznog, ne znam kog po redu.

 

Ovaj put je Jean Michaël Seri u pitanju, hiper-hipsterska kupovina: 40 miliona na lika koji zbog alergijskih promrzlina nije sposoban da igra kad zahladni :Hail:

Ma treba vam ovakav, kutinjo je sa pravom tu bio planiran. Kad sam video tu koncentraciju kreativnosti u subotu došlo mi da zaplačem. Dobro, ima i da je klop već probao prošle godine pa omašio sa vajnaldumom (fun fact za poručnika - koštao koliko isus -_-) ali kad već imate pare ćuti i pusti švaboa da troši dok ga drži hrabrost

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Nema veze sa ovim kolom, i pre ovog kola sam mislio isto. Ako uložiš ovoliko para moraš da se boriš za titulu. A i imamo igrače za to. Na papiru samo je City jači i to ne puno. Znači, odgovornost je na treneru.

 

Fale još jedan bek i jedan kreativac u vezi. Ako nema kreacije onda može i sirova snaga i zato je tu Pogba ali za sada kod njega najviše škripi.

 

Ali nisu drugi nešto značajno ispred po kvalitetu, tako da se slažem da Žozara više nema izgovor da ne bude u najužem krugu pretendenata™ na titulu. Po meni će on to i biti a ako će nešto da ga prikolje to je tanka klupa (u odnosu na konkurente).

 

Uzgred, deluje da je mlađani Rašo uvećao moždanu masu ovog leta. U nedelju je delovao prilično apgrejdovano u odnosu na genijalna rešenja koja je nonstop birao prošle sezone.

Link to comment

Ја мислио да се ти не бакћеш са нама™. :s_c:

Bakćem se ja sa svima, ali jedino za salforđane smognem snage da glumim rivalitet. Jer će tako više da ih boli u maju :fantom:

Link to comment

Dobro, stoji da lanzini jedini nije prevara u timu koji je bilićara bukvalno sklapao po kriterijumu kolika je ko prevara, ali...može to i bolje :fantom:

Link to comment

Макс Мејер се спомиње. Не гледам Немце... у ствари ни Италијане, ни Шпанце, ни Французе - није ни чудо што ми на памет падају само замене из ПЛ. :lol:

Link to comment

Viniiii, jesi spreman za sutra vece i mocni Hofe?

 

Evo peglam dresove i slažem plastične zastavice pored televizora.

 

Na šta liči taj Hoffenheim, jel zajeban u rangu 1 Watforda ili će ipak biti nešto lakše?

 

(Ne pitam Midla koji ne zna u kojoj ligi igra Lajpcig, nego ako ima neko ko gleda Nemce van lajvskora...)

Link to comment

Zajeban je, mada ne bi trebalo da bude velikih problema.

 

Inače, jedan od tih veštačkih klubova bez ikakve tradicije, nastalih samo zbog velike love koju neko sipa u njih konstantno, tipa Wolfsburga, Bayer Leverkusena ili RB Leipziga. Ovde je u pitanju Dietmar Hopp, milijarder koji je osnovao SAP (to pitaj Radišu i Batu Ilića šta je :lolol: ), a u mladosti je igrao za Hoffenheim, selo koje ima jedva nešto preko 3000 stanovnika. Od 2000. on sipa ogromne količine love u klub, koji onda iz 5. lige stiže negde 2007. ili 2008. do Bundesligaša.

 

Skandal je bio kad je otkriveno da su ispod tribine za gostujuće navijače postavili zvučnike tako podešene da utišavaju zvuk koji proizvode navijači... Nekakav ekonom kluba je preuzeo kompletnu krivicu i izjavio da je on to samoinicijativno, menadžment nije imo pojma :D Ne sumnjam da mu se Hopp dobro odužio. Prošle godine su bili 4., što im je i najveći uspeh do sada, realno mesto im je između 9. i 11.

Link to comment

Znači klub na istorijskom vrhuncu forme, nemački PSG, koriste viskotehnološke metode psihološkog ratovanja? :unsure:

 

Opštiće nam s majkom scouserskom kao Obilić svojevremeno Bajernu :(

Link to comment

Ma treba vam ovakav, kutinjo je sa pravom tu bio planiran. Kad sam video tu koncentraciju kreativnosti u subotu došlo mi da zaplačem. Dobro, ima i da je klop već probao prošle godine pa omašio sa vajnaldumom (fun fact za poručnika - koštao koliko isus -_-) ali kad već imate pare ćuti i pusti švaboa da troši dok ga drži hrabrost

Мешаш бабе и жабе. Зашто га ниси упоредио са једним Стунсом, Мангалом, овим новим голманом?  :naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...