Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

kad Murinjo prdne u čabar i ove godine :misko:

Гладиола скупља у мале бочице то што Мурињо напрди у чабар, па користи као парфем. :fantom:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Prsline znam da nisi bio tu prošle sezone, ali ta debata gvardiola vs murinjo je so 2016/17.

Prošle godine smo baš hajpovali taj duel u predsezoni, ložili se prva tri kola, analizirali najmanje sitnice koje mogu dati prednost jednom ili drugom...a onda su se u četvrtom kolu sreli :(

Link to comment

U predsezoni - murinjo osvaja sve

U postsezoni - šesto mesto je baš odličan napredak u odnosu na peto mesto, i sve to za samo 200 miliona

 

Dobro, ovo drugo možda i nije prognoza ali kad već tu  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ништа купови? Ни енглески, ни европски?

 

Па шта се онда рачуна, титула а ако је нема онда пласман у ЛШ? И шта од та два Мурињо није остварио у свакој од последњих неколико година?

 

Љубоморни сте на најбољег тренера генерације. Пре њега Фергусон, после њега Милојевић.

 

Гладиола може да тренира само тимове који сами играју, са Месијима и/или 200 милиона бековине. А углавном му ни то није довољно за титулу - када је Мурињо у истој лиги. Преварант.

Link to comment

Pa apsolvirali smo i to prošle sezone. Liga, fa kup, lš, toeto za velike momke, a boranija nek uzima šta hoće -_-

 

 

Zašto pokušavate sa tim narativom kad je neviđeno lako proveriti da je murinjo do sad uložio samo nekih 40 milki manje od pepa? :lolol:

A došao je na dosta veći i mlađi squad, koji je pritom bio most expensive squad ever assembled.

Link to comment

A ko je đe rekao da je pep imao uspešnu sezonu? Nas sitijevce neš videti kako slavimo mediokritetstvo!

 

Naša sezona je bila uspešna jedino u smislu temelja za decenijsku dominaciju, rezultati svakako nisu bili zadovoljavajuci za klub našeg renomea. Ali poznajemo fudbal i suviše dobro da ne bi imali strpljenje za ovo zlo koje pepara stvara :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Не тврдим ја да је лоше трошити, нити сам од оних што кукају где је фудбал отишао и што су прошла добра стааара времена енглеског фудбала када се центарфор куповао за четири овце и одсечену норманску главу. Моја поента је нешто другачија: Пеп је прецењен тренер који уме да побеђује само када му је тим дупло бољи од првог конкурента. Па он је изгубио титулу баш од Муриња са најбољим фудбалером свих времена у пуној снази. За то би медаља из фудбалског незнања требало да се добије.

 

Иначе, његове овогодишње куповине су до јаја - према мојим мерилима. Исте те играче бих узео и ја у фудбал менаџеру: Бернардо Силва први избор, онда Менди, Едуардо... А шта ради Мурињо? Јури неког Перишића, купује Матића који је прошлу сезону био предмет подсмеха,Линделофа коме се сада подсмехују (што неће предуго), Лукакару за кога су се сви сложили да је таргет мен у анти фудбалским напуцавањима... Ја не капирам његове потезе, али сам научио да после њих иду резултати, па се сада само наслађујем унапред.

 

И, можда најбитније: за њега се његови играчи боре. Паметан је, зна са људима и има стрпљења да игра на дуге стазе, а побеђује на кратке. Јеботе, продао је Лукакару, а онда је овај изабрао да му се врати. Мени је то лудило, не знам како изводи такве ствари, али изводи их и то је невиђено занимљиво. Мислим да пар сати дневно шиба есемесове бившим и будућим играчима, плетећи мрежицу око сваког... Моуријарти™ :heart:

 

Једног дана ће проћи и његово време. Али, када се то деси, сигурно га неће заменити Гладиола, већ неки од нових, стварно нових шмекера. Надао сам се да ће то бити Клопара јер има тај неки нови немачки шмек, делује као Немац са људским ликом, али шарм није довољан, мора мало и успеха.

 

Уосталом, видећемо. Нисам ја ни фудбалски стручњак, ни пророк. Браним оно што ми се свиђа јер тај лукауз немам у стварности где морам да браним само оно што је исправно. Зато се и радујем толико овој сезони: видећу да ли сам у праву, а ако нисам, није крај света него крај сезоне и онда опет у круг. Чист зен је тај фудбал и љубав према њему. :thumbsup:

Link to comment

Mrsko mi čak i da se osvrnem na ono da je šokatnto što je barsa izgubila titulu od reala. Iako ovi imaju mesija a ovi samo ronalda. I murinjov mandat u madridu je bio ne baš toliko uspešan. -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa ne znam sta je chabar, ali sa ovim timom i bez ikakvih drugih pojacanja, challengeovanje je 1 must, a top 3 finish bas nikako ne bi smeo da dodje u pitanje. Mislim, licno bih rekao top 2, ali ovo je kao neki opsti konsenzus...

 

(jedino bih se ogradio u slucaju nekih visemesecnih povreda kljucnih igraca - ne jednog, nego vise njih odjednom)

Бре озбиљан си човек, а не Средња класа или Петовић. једно коло је одиграно. 

Link to comment

Бре озбиљан си човек, а не Средња класа или Петовић. једно коло је одиграно. 

 

Nema veze sa ovim kolom, i pre ovog kola sam mislio isto. Ako uložiš ovoliko para moraš da se boriš za titulu. A i imamo igrače za to. Na papiru samo je City jači i to ne puno. Znači, odgovornost je na treneru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...