Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

A zasto uopste Totenhem ne dovodi igrace? Njima fali po jedan dobar u svakoj liniji ako zele da igraju i PL i LS ove godine. Pride trenutno imaju i dosta povredjenih.

Link to comment

A zasto uopste Totenhem ne dovodi igrace? Njima fali po jedan dobar u svakoj liniji ako zele da igraju i PL i LS ove godine. Pride trenutno imaju i dosta povredjenih.

Middle mode on

 

Zatobsto su Jevreji

 

Middle mode off

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Odgledao highlightse vs West Ham, ne znam, imam nekako jako dobar osećaj za sezonu.

Chelsea ne zna šta radi, Liverpool isto nekako pogubljen, Arsenal će da bude četvrti, ostaje Siti mada mislim da ćemo i njih da kidamo ove godine. Tottenham teško da može do titule. 

Lepo je videti da Lukaku ljubi grb posle mesec dva u klubu, najviše mi se svideo pas Rašforda za prvi gol. Savršen.


 

Link to comment

Totenhem je napustio prvi čovek koji je bio zadužen za dovodjenje igrača, sad ne znam šta se nakon toga desilo, bila je neka priča da će Poch tražiti veća ovlašćenja pošto je do sad imao samo titulu "head coach"

 

Mada ne verujem da baš ništa ne rade na tom planu, pored toga što očito imaju drugačiji pristup vodjenju kluba, nemaju ni tu neku armiju koja bi izveštavala za njih kao što se to radi za Liverpul i Junajted

 

Što se tiče predsednika da je težak čovek jeste al evo primera kod malog Dembelea(Fulam) gde je transfer bio praktično završen da bi na kraju trener a ne gospodin prezident odustao od transfera i to nije spekulacija, ima baš izjava u tom pravcu.

Link to comment

Veliki (i interesantan) intervju sa Dijego Kostom u današnjem Daily Mailu, kaže izmedju ostalog da ga je Murinjo zvao da pita kako je i da neće da trenira (sa igračima Čelzija) i po cenu da plaća kaznu...    :fantom:

 

 

 

 

Mention of the word charisma brings us to Mourinho and Costa smiles warmly: 'Jose has called me, direct to my phone, just to check I am OK and to see how I am.

'He wished me good luck. I never had any problems with Jose, we have a strong relationship.

 

 

 

 

Costa says he has been fined several weeks' wages but is defying demands to return to train with the reserves. The Spain international insists he wants a transfer to Atletico Madrid resolved this month and that, meanwhile, he is ready to see out his Chelsea contract unpaid and train alone near his home in Brazil.
 

 

 

Link to comment

Uvek postoji šansa da je dodvoravanje, ali sa obzirom da je umesto kod šampiona prešao u tim koji je završio šesti, ko zna, možda mu je utd stvarno drag.  :misko:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...