Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Kakva je situacija sa Alexisom? Prestao sam pratiti.

Kako sam i rekao: Alexis se vratio treninzima, hoce da igra protiv Chelsea sutra. Ostaje do kraja sezone pa sta bude.

Link to comment

Kako sam i rekao: Alexis se vratio treninzima, hoce da igra protiv Chelsea sutra. Ostaje do kraja sezone pa sta bude.

Oprobana taktika, da se bolje proda.

Link to comment

Da pojasnim, ne vjerujem da ce klub koji toliko pazi na svoje finansijsko stanje i koji se cijenka za svaki euro zeli da izgubi igraca (i to kakvog igraca) bez ikakve naknade. Arsenal nije Dortmund.

 

Mozda Wenger smatra da ce ga ipak privoljeti da potpise novi ugovor. Najvjerovatnije ce cekati do pet do dvanaest i tada ce ga prodati.

Link to comment

Da pojasnim, ne vjerujem da ce klub koji toliko pazi na svoje finansijsko stanje i koji se cijenka za svaki euro zeli da izgubi igraca (i to kakvog igraca) bez ikakve naknade. Arsenal nije Dortmund.

 

Mozda Wenger smatra da ce ga ipak privoljeti da potpise novi ugovor. Najvjerovatnije ce cekati do pet do dvanaest i tada ce ga prodati.

 

Koliko se sećam, slično je bilo sa Nasrijem i Fabregasom pa ih je Wenger na kraju prodao za pristojne pare

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Da pojasnim, ne vjerujem da ce klub koji toliko pazi na svoje finansijsko stanje i koji se cijenka za svaki euro zeli da izgubi igraca (i to kakvog igraca) bez ikakve naknade. Arsenal nije Dortmund.

Mozda Wenger smatra da ce ga ipak privoljeti da potpise novi ugovor. Najvjerovatnije ce cekati do pet do dvanaest i tada ce ga prodati.

Prije svega, Arsenal 2017. i Arsenal 2012. su dva razlicita kluba. Arsenal u vrijeme kad je prodao Nasrija i Van Persieja Cityju, odnosno Unitedu, zbog ulaska u zadnju godinu ugovora nije mogao da priusti gubitak 25 miliona po igracu. Cesc je imao jos 4 godine sa Arsenalom pa ga je Arsene tad morao prodati zbog nesnosnog pritiska iz Barcelone. Sad Arsenal moze Barcu poslati u picku materinu (Bellerin) ili pustiti igraca da odradi zadnju godinu ugovora bez da ga prodaje rivalu (u Alexisovom slucaju u Manchester City).

 

Dalje, iako ima jos jednu godinu ugovora poslije ove sezone, ovo je mozda i posljednja realna Wengerova sansa da uzme jos jedan Premiership prije penzije. Nema Ligu prvaka kao opterecenje nego LE koju ce, kako se da naslutiti, tretirati kao Liga-kup u smislu da ce tamo koristiti drugi tim. Pustiti Alexisa igdje, posebno tamo gdje bi on navodno htio (Man City), bi bilo samoubistvo.

Link to comment

Dalje, iako ima jos jednu godinu ugovora poslije ove sezone, ovo je mozda i posljednja realna Wengerova sansa da uzme jos jedan Premiership prije penzije. Nema Ligu prvaka kao opterecenje nego LE koju ce, kako se da naslutiti, tretirati kao Liga-kup u smislu da ce tamo koristiti drugi tim. Pustiti Alexisa igdje, posebno tamo gdje bi on navodno htio (Man City), bi bilo samoubistvo.

 

Тај рад.

 

Сер Алекс је купио Ван Персија за тај свој опроштај, тачно се знало да га не купује за следећих четири године. Венгеру је у том смислу лакше, он само мора да не прода. 

Link to comment

ne znam Arle odakle ti snage više da veruješ u bolje sutra sa Vengerom i to ne pišem nešto zlonamerno, imam dosta drugara koji navijaju za Arsenal i svi su već par godina prsli totalno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...