Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

prosto ne vidim kako bi ovo funkcionisalo, ajde kad nije imao LŠ pa može da se izgura sa manje igrača al ovo sad je koma

 

klub vuče na jednu stranu i ne popušta, Konte ništa manje tvrdoglav i tera svoju priču

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

A ne, ali smara to kukanje. Imaju vrhunski tim, plus sampion Engleske plus vrlo malo promjena u timu. I sad im se predvidja 3-6 mjesto...

Link to comment

Mentalitet malog kluba, mi ćemo dosvojimo sve ove sezone i jebe nam se za džinks :fantom:

 

jbg, ne mozes da poredis vas sa ostalima. vi imate struku... :fantom:

Link to comment

@Ruxin

 

I hocete. Imate najjaci tim, a Pep ce to da poslozi kako valja.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Edited by San Epifanio
Link to comment

A ne, ali smara to kukanje. Imaju vrhunski tim, plus sampion Engleske plus vrlo malo promjena u timu. I sad im se predvidja 3-6 mjesto...

 

da kukanje, ima  nedostataka u igri

 

prvo što je svaki put tim pregažen(doslovno) kad igra protiv presinga, da ne pričam o tome kolko je Alonso igrač manje u jačim tekmama

 

a ovo ostalo možeš da shvatiš samo ako pratiš detaljno sve oko i u vezi sa klubom 

 

 

 

a to kolko je dobar šampion videlo se prošle nedelje protiv Bajerna kad za pola sata nisu sposobni da predju centar 

Edited by jiraiya
Link to comment

prosto ne vidim kako bi ovo funkcionisalo, ajde kad nije imao LŠ pa može da se izgura sa manje igrača al ovo sad je koma

 

klub vuče na jednu stranu i ne popušta, Konte ništa manje tvrdoglav i tera svoju priču

 

sada ima jos manje igraca nego prosle sezone. ako se dovede 2-3 igraca mozda bude ok, nisam siguran.

 

 

sto se tice kukanja, tu sam bio ismevan kako pricam gluposti posle titule pre dve sezone kako ce chelsea opet biti ako ne prvi onda u konkurenciji za sampiona i na kraju se desilo i nesto gore nego sto sam i ja predvidjao...

 

i ne radi se samo o ovoj sezoni, nego vec evo slicna prica nekoliko godina unazad.

Edited by 189-
Link to comment

Pa pričaš valjda pred svaku sezonu, jednom se moralo dogoditi...ali ako mene pitaš neka ti je svaka ka u njeguša i ovaj put, nemam ništa protiv :)

Edited by Ruxin
Link to comment

 

i ne radi se samo o ovoj sezoni, nego vec evo slicna prica nekoliko godina unazad.

 

ma to je krenulo sve tim putem onog trenutka kad je Roman rešio da poštuje FFP a želi i dalje iste rezultate 

što bi Konte rekao " ne možeš sa novčanicom od 10 dolara da ideš u restoran od 100" 

 

na papiru, njemu sve do sad ide ko podmazano, našo je jače sponozra, povećao je prihode, pokupio gotovo sve trofeje zadnjih 5 godina  ali je ovako sve ostalo (iza zavese), postalo napinjački 

 

a najveći problem je po mom mišljenju to što u takvom okruženju dovodi trenera kao što je Murinjo, čak se i Konte po pitanju selekcije/rotacije, transfera nije pokazao kao fleksibilnije rešenje

Edited by jiraiya
Link to comment

ne, treba se radovati ratu mourinha sa boardom i dolascima djilabodjija, hectora ili miazge. kupovinom babe i ne dati mu ni redovnu sansu, umesto toga gurati nesposobnog ivanovica. nezaobilazno jurenje igraca dva meseca bez uspeha, posle cega krece panicna kupovina zadnjih dana prelaznog roka. prodavati vazne, najbolje igrace rivalima ili u inostranstvo za kikiriki. plus ovog leta dali smo jos i domace talente svakom klubu u pl.

Link to comment

Meni je žao što ću ja morati da odaberem prvaka i za iduću sezonu, ovog puta iz Mančestera. :(

Bolje i to no iz salforda :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

ma to je krenulo sve tim putem onog trenutka kad je Roman rešio da poštuje FFP a želi i dalje iste rezultate 

što bi Konte rekao " ne možeš sa novčanicom od 10 dolara da ideš u restoran od 100" 

 

jedini u svetu fudbala ko se jos toga pridrzava. ili je mozda izgovor da se ne trosi previse.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...