Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

5 hours ago, copkillah said:

Sterling odbio da potpiše novi ugovor, @Ruxin na aparatima

Има ли још истог агента као кад је био у Ливерпулу?

Link to comment

Ono govedo od Lazara Markovica u svakom intervjuu pljune po Liverpulu i odnosu prema njemu. Dabogda cijelu karijeru proveo u Belgiji! :fantom:

Link to comment
45 minutes ago, porucnik vasic said:

Има ли још истог агента као кад је био у Ливерпулу?

 

Nisam guglao ali 100%

 

Link to comment

@crvlle

Nadam se da će odnositi isto sa svim igračima. Prvo da vidimo kakav će imati tim na raspolaganju. Volio bih da Drexler bude tu iduće godine.

Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

@crvlle

Nadam se da će odnositi isto sa svim igračima. Prvo da vidimo kakav će imati tim na raspolaganju. Volio bih da Drexler bude tu iduće godine.

 

Onaj Adli vam se predomislio i ostaje kod vas. Šteta.

 

 

 

Torreira izgleda dolazi. Za siću, gledajući cijene igrača danas i koliko smo platili za (mačka u) Xhaku.

Link to comment

kakve crne pozajmice sta pricas

 

legit reprezentativci portugalije raskinuli ugovore, jednog od njih smo zeleli tokom sezone i sporting je navodno zeleo osamdesetak miliona za njega a sada je slobodan...

Link to comment

Šta, zar se to raščistilo? Vidim sad na transfermarkt da zvanično imate samo devetoricu na pozajmici, a sećam se da je ne tako davno bilo nekih suludih brojeva od 20+

 

Pozdravljam tendenciju svakako, ali imao sam onomad utisak da se to planski radi sa nekim kvarnim monopolističkim ciljem.

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Šta, zar se to raščistilo? Vidim sad na transfermarkt da zvanično imate samo devetoricu na pozajmici, a sećam se da je ne tako davno bilo nekih suludih brojeva od 20+

 

Pozdravljam tendenciju svakako, ali imao sam onomad utisak da se to planski radi sa nekim kvarnim monopolističkim ciljem.

ne znam kakve su te pozajmice spopale sada, kada ih nisam ni spomenuo. inace, kraj je sezone pa je zato tako mali broj. bice to valjda opet preko 20.

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...