Jump to content
IGNORED

Nintendo Switch


teacher

Recommended Posts

Moj je sin odrastao na Nintendo konzolama i eno ga na Switch-u, pored PC-ja. On mi je nedavno i skrenuo pažnju na ovaj novi Mario Bros i rekao da će prvi dan po igru (neka valjda prodavnica u onom mega-giga soliteru u Omladinskih brigada). U međuvremenu su ga pritisle obaveze, pa reče da odlaže kupovinu.

U najavi, po onome što se vidi, igrica izgleda super.

Link to comment

Switch nikad nije bio toliko popularan u SFRJ jer su igrice bile skupe ali ovde kod mene je ubedljivo najpopularnija konzola.

Najvise igraju ovi manji klinci i ekipa 35+. Redovno po firmama imaju turniri.

 

Ova zadnja Zelda se prosirila brze nego bilo koja covid varijanta.

 

Moja zena mrzi igrice i zadnje sto je igrala je onaj Hercules iz 1995. :ph34r: ali se opasno navukla na Mario Kart i Mario Party Superstars.

Klinac je totalno anhilirao Mario fransizu.Mislim sta jos reci kad je recimo i nasa baby sitterka navucena na Animal Crossing.

 

  • +1 2
Link to comment

Pičim zajedno sa ženom Bros Deluxe, kad pređemo uzimamo sigurno Bros. Wonder, vidim odlične recenzije. Inače navukao sam kolegu sa polsa na Switch, čovjek dosta putuje, pa u autu igra, brže prođe put. Inače sasvim slučajno, po preporuci rođaka iz Njemačke probam i navučem se, žena isto tako, sad pičimo zajedno kad nam to djeca dozvole i kad nema "druhgih" obaveza.

 

@bags Pretpostavljam da je je riječ o Japanu

 

Ako se nešto može pičiti timski online, im down

Edited by Jesper23
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 7. 11. 2023. at 13:11, Jesper23 said:

Ja pičim octopath traveler, baš jeftino našao pa krenuo. Drži pažnju priča, moram priznati. 

Kako se razvila? Imam je za PC nikako da počnem.

Link to comment
12 hours ago, bags said:

image.png

 

Prvo sam mislio da je klinac preterao. Onda sam se setio sebe kad sam bio mali.

Nintendo je čista genijalština i što se tiče uređaja i igara. Nadam se da ih nikada neće uspeti ugušiti kriminalci iz Microsofta koji lagano mogu da odvoje 70 milijardi i da kupe najveću softversku gejming kompaniju na svetu kao što vidimo. Nemam Svič jer sam PS5 igrač pa se nema vremena pored 550 sati gejminga na njemu ove godine :D Međutim, ozbiljno ću razmotriti naslednika o kome se uveliko priča 

Link to comment
On 16. 12. 2023. at 5:25, Azdaja said:

Kako se razvila? Imam je za PC nikako da počnem.

Meni je priča jako dobra i to mi je glavni motiv za igranje, generalno mi se sviđa. Na žalost nemam previše vremena da se posvetim, ali igram čim uhvatim. Po meni vrijedi uloženog vremena

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...