Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da nije hteo na pozajmicu. verovao je u terzine sposobnosti i finis kineskog prelaznog roka; red bi bio da mu se to sad isplati... 

Link to comment

Opa, nije blesav ovaj Vengerara što se uzidao u Hajberi Emirejts. Ovamo kao štednja jbg, bolje plus nego trofeji, al zato u 8 najplaćenijih.

Link to comment
5 hours ago, pantelia said:

 

Boćo :cry:

 

javio se i ugo iz dalekog japana. oni su nam sad najbolja reklama za privlacenje igraca koji su kvalitetom iznad trenutnog stanja u klubu...

 

Сматрате Црвену звезду и Србију за своју другу кућу?

- Да. Долазак у Србију ми је променио живот. Вратићу се једног дана у Црвену звезду, сигуран сам у то.

Link to comment

"U tom smislu, zamolio sam svog kolegu da Komore preispitaju odluku o prihvatanju nezavisnosti Kosova, koja je doneta 2009. godine. A i želeo bih da istaknem da je u naš najveći fudbalski klub Crvenu zvezdu došao jedan od najboljih igrača, upravo sa Komora - Ben", rekao je Dačić. 

Link to comment

Oprostajni intervju sa Boacijem, neverovatan je decko. U vreme kad svi jedva cekaju da zbrisu i uzmu pare ovom coveku je imam osecaj tesko palo sto ide. 

 

 

Link to comment

+1

 

Većina klinaca da uči od njega šta je odnos prema profesiji, prema klubu, prema ljudima, čovjek se zahvalio tetkicama koje čiste.

 

Kažu da i ovo što nije igrao protiv CSKA da je zajeb nekog doktora koji nije iščitao rezultate magnetne kako treba pa je prva najava bila da će biti spreman za revanš, inače se žešće momak sjebao. Želim mu svako dobro u nastavku karijere. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...