Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

prema posljednjim informacijama igra se, nema u propozicijama ništa o temperaturi, ima o uslovima (snijeg, voda), a i nema ni drugog termina za odigravanje

Link to comment

Kakvi nehumani uslovi, naročito za golmane. Serem se na Govno™ i njihove termine. Ako već mora da se igra u Rusiji kada i oni sami imaju pauzu (i to zbog temperatura), onda su mogli barem odrediti dnevni termin ili negde gde je ceo stadion pokriven!

 

jednom u životu sam izašao napolje na -22 u Mineapolisu, i to je bilo po sunčanom danu i bez vetra, sa 3 sloja tople odeće + alpska jakna, i zažalio sam iskustvo nakon 10 minuta. 

 

Kuku Borjanu i (sporijim) refleksima, biće svašta.

Link to comment

Mogao bih da se opkladim da će biti ili 1-1 ili 2-2. Mislim da nisu bolji a ni lošiji od Krasnodara. E sad i vi i oni dolazite sa priprema pa je malo nezahvalnosti prognozirati. Ali nerešeno sa golovima će ipak biti,po mom mišljenju.

Oni će napadati opako ali vi imate granitnu odbranu pa ne možete mnogo golova da primite. S druge strane tu su su vaše opasne kontre, tako da je nerešeno sa golovima najrealnije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Mogao bih da se opkladim da će biti ili 1-1 ili 2-2. Mislim da nisu bolji a ni lošiji od Krasnodara. E sad i vi i oni dolazite sa priprema pa je malo nezahvalnosti prognozirati. Ali nerešeno sa golovima će ipak biti,po mom mišljenju.

Oni će napadati opako ali vi imate granitnu odbranu pa ne možete mnogo golova da primite. S druge strane tu su su vaše opasne kontre, tako da je nerešeno sa golovima najrealnije.

 

 

pošto sve vuče na ovakve procene biće potpuno drugačije, a to je da će neko nekog da napuni. 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Kakvi nehumani uslovi, naročito za golmane. Serem se na Govno™ i njihove termine. Ako već mora da se igra u Rusiji kada i oni sami imaju pauzu (i to zbog temperatura), onda su mogli barem odrediti dnevni termin ili negde gde je ceo stadion pokriven!

 

jednom u životu sam izašao napolje na -22 u Mineapolisu, i to je bilo po sunčanom danu i bez vetra, sa 3 sloja tople odeće + alpska jakna, i zažalio sam iskustvo nakon 10 minuta. 

 

Kuku Borjanu i (sporijim) refleksima, biće svašta.

Третирају играче као стоку, али зато су одрадили сваку јебену политички коректну иницијативу.

Link to comment

ima li neko udruzenje ili sindikat igraca koje moze da ispregovara minimum uslova sa uefom oko uslova igranja?

rusi ne igraju prvenstvene zbog zime a mogu evropske..

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...