Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Mislim da se protivnik duplo vise usere od njega, nego sto se ja uzdam u njega. :D 

 

90% vremena on utrcava, ulece, jezdi, ali fudbala ne zna. Sebican je, nikad ne uradi sta treba, gomilu puta puca iz mrtvih uglova umesto da doda, dobije savrsenu loptu u prostor pa zajebe for, probije pa doda jako i nikome, najcesce se izduva za 60 minuta, itd. Zato i igra u Zvezdi. :D 

 

Ko ce, Milic ili Ilic? Kapiram da je Rikardinjo odsvirao svoje. Ili ce Pesic izigravati levo krilo?

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

on u zvezdi igra za to sto je (bio) budala

odnosno nadam se da se radi o proslom vremenu :)

 

poslednje sto bih rekao za njega je da "ne zna fudbala"

on i treba da bude donekle sebican, jer je jedan od retkih koji moze praviti razliku i na evropskom nivou

jbg, ocigledna je razlika u talentu izmedju npr njega i ostlaih igraca na krilnim pozicijama. kad on prima pas u dubinu ja to uvek dozivljama kao sansu za zvezdu, kad isti takav pas ide ka srnicu/milicu ne ocekujem ama bas nista

ne mislim ja da on trenutnim kvalitetom narocito odskace u odnosu na ostatak ekipe (kad se uzmu svi aspekti igre u obzir), ali mi deluje kao igrac sa najvise talenta i prostora za napredak

 

uzgred, on ima tek 21 godinu, tako da ima jos vremena za njega

Link to comment

Znam da je možda malo prerano, ali da li neko zna gde bi se mogle nabaviti karte za Keln (a da nije od tapkaroša ispred stadiona)? Pretpostavljam da neće biti u zvaničnoj prodaji...

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Link to comment

Ako nema na iticket.rs onda samo preko tapkarosa ili ako neko prodaje na kupujemprodajem i slicnim sajtovima. Pojedinacne karte nece pustati, mada opet, ako nije rasprodato mozda puste par stotina reda radi

 

Nema na iticket.rs   sanse su ti minimalne...

Edited by Milosh76
Link to comment

E do moega pa de bas sad da se povredi :(

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

Steta. Nije da bi nesto uradio ali igrac koji ima takav "cug" tera odbrane da igraju blize svom golmanu i opreznije da ne bi popile kontre dubinskim loptama po strani. Ovako ce verovatno Milic i Pesic dobiti po poluvreme.

Link to comment

Ne znam, dečko zna fudbala al je inteligencijom dosta ograničen, plus mu je izbor poteza blago rečeno problematičan. Stoji za taj zalet na odbrane, ali kapiram da ga je svako ozbiljan iskautirao, fakat je da on ume da zabode potez, al nije da se to prečesto dešava.

Link to comment

Ne znam, dečko zna fudbala al je inteligencijom dosta ograničen, plus mu je izbor poteza blago rečeno problematičan. Stoji za taj zalet na odbrane, ali kapiram da ga je svako ozbiljan iskautirao, fakat je da on ume da zabode potez, al nije da se to prečesto dešava.

 

Dzaba skautiras takvog igraca, osim ako bas nemas nameru da njega zaustavis jer je ekstra dobar pa celu odbranu postavis tako da njegova brzina ne dodje do izrazaja. Radonjic nije toliko dobar i ne zasluzuje toliku paznju odbrane. On jednostavno ima takve fizicke karakteristike da dominira brzinom u prostoru, pre ce samog sebe da zaustavi losim prijemom ili jos gorim forom nego sto ce ga odbrana zaustaviti.

Link to comment

Dzaba skautiras takvog igraca, osim ako bas nemas nameru da njega zaustavis jer je ekstra dobar pa celu odbranu postavis tako da njegova brzina ne dodje do izrazaja. Radonjic nije toliko dobar i ne zasluzuje toliku paznju odbrane. On jednostavno ima takve fizicke karakteristike da dominira brzinom u prostoru, pre ce samog sebe da zaustavi losim prijemom ili jos gorim forom nego sto ce ga odbrana zaustaviti.

 

Ma mislio sam samo da se odbrane neće toliko štrecati na njega, u smislu da im to poremeti linije.

Link to comment

Ma mislio sam samo da se odbrane neće toliko štrecati na njega, u smislu da im to poremeti linije.

 

Dva sprinta iza ledja odbrane, pa makar ne donela nista, prirodno teraju odbrane da se malo povuku kako bi zatvorile tu rupu. To je jednostavno instinktivan odgovor igraca na situaciju na terenu, sta god im trener govorio, a sigurno im nece reci da puste Radonjica da trci koliko ga volja. Dao im je gol u Beogradu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...