Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

zvezda ima 29 odigranih takmicarskih utakmica zasad ove sezone, sto je, mislim, najvise u evropi. pa bez obzira sto smo neke domace utakmice igrali u kombinovanom sastavu, to je bas dosta. a pripreme trajale dve nedelje.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Decko je operisan od fudbala, u svadji sa loptom, u ofanzivi teska nula sto se i vidi u KSL. Nije u stanju da donese dobre odluke na terenu sto nas je sinoc moglo kostati da ne bi zlog stranca Damijana. Uz to koliko se moze primetiti ima i visak kilograma.

Link to comment

Kanga je kod nas prilično onaj tip kojeg moramo da trpimo pa koliko god iritirao, šabanisao se i imao minus faze. Ne kažem da je miloe pogrešio što ga je juče izbacio, ali generalno - mi kangine lopte apsolutno ne možemo da nadoknadimo.

Edited by Ruxin
Link to comment

Како се овај упис разликује од оних од синоћ:s_c: То негде то осим што се мени чини да је квалитет појединих играча нешто слабији (Доналд, Канга) него што ми мислимо, клупа је танка и мислим да је дуга сезона разлог слабије физичке спреме и самим тим проблема у формацији који умором постају очигледни.

Zbog blagovremene intervencije g. Levog, g. Harper je ponovo pronasao svoju dusu.  Jeste da je sevalo izmedju njih dvojce, ali nakon kratkotrajne grmljavine ponovo citamo zanimljive prloge.

 

Slazem se sa ovim u vezi kvaliteta Zvezdinih vodecih igraca.  Kao i sa prethodnim konstatacijama da je trener Vladan M. taj koji je svojim umecem iz ovog tima izvukao sav njegov potencijal tako da je igra tima dopadljiva i pobednicka.  To je kao kod siromasnih ljudi koji umesto kuknjave i zalopojki odluce da sa onim sto imaju zive najbolje sto mogu.  Jos ako imaju mere i ukusa, sirotinjski dom moze da bude mnogo prijatniji i lepsi od mnogih bogataskih.

Link to comment

Како се овај упис разликује од оних од синоћ.  :s_c: То негде то осим што се мени чини да је квалитет појединих играча нешто слабији (Доналд, Канга) него што ми мислимо, клупа је танка и мислим да је дуга сезона разлог слабије физичке спреме и самим тим проблема у формацији који умором постају очигледни.

 

Ne razlikuje se nimalo. I slepac vidi da je Milojevic prilicno unapredio ovu ekipu, o tome govore i rezultati, cak mu i ne zameram previse zbog toga sto se poalavio na bod na Emirejtsu. Samo kazem da ne volim jajarenje koliki god da je ulog, a predati utakmicu na milost i nemilost protivniku pola sata pre njenog kraja je in my book jajarenje. Bili smo daleko od poraza za jedan penal koji niko ne bi zamerio Italijanu da ga je sudio, a u prvom poluvremenu smo pokazali da nismo bas ekipa koja ce da pada od srece u nesvest zbog toga sto je izdrzala da ne primi gol grcevito se braneci na terenu protivnika. Ili bar ne bi trebalo da budemo.

Link to comment

Meni se jos od prve utakmice u kvalifikacijama za LE cinilo da postoji ideja u igri i da to vodi necemu. Tad o tome nisam pisao, ali zato cu sada dati smjelu prognozu, a ta je da se odlazak Kange nece bitno osjetiti u igri Zvezde.

Link to comment

Pa ovi rezultati su očigledno mnogo više miloeva zasluga nego kangina - naša igra ima glavu i rep i zna se tačno šta je čije zaduženje na terenu, to je u suštini pod broj 1.

Nećemo sigurno propasti kad ode kanga, niti nam igra baš toliko zavisi od bilo kog pojedinca. Ali ako on ode a mi nastavimo da igramo u istom sistemu i bez adekvatne zamene - pa to će bogami da se oseti, itekako. 

 

Zamislite samo na šta bi nam igra juče ličila da smo startovali sa trojkom radonja-srnić-milić

Edited by Ruxin
Link to comment

Meni se jos od prve utakmice u kvalifikacijama za LE cinilo da postoji ideja u igri i da to vodi necemu. Tad o tome nisam pisao, ali zato cu sada dati smjelu prognozu, a ta je da se odlazak Kange nece bitno osjetiti u igri Zvezde.

 

Nece, zato sto mu planiraju zamenu. Kako igramo bez Kange s ovim sastavom tima to smo vec videli vise puta. Super je imati ideju ali treba imati i igrace da je sprovedu.

Link to comment

 

- Zvezda je igrala dobro, imala svoje šanse i mislim da je nerešen rezultat najpravedniji. Dušan Savić mi je prijatelj, sin mu takođe dobro igra fudbal. On je bio napadač a sin mu je odbrambeni fudbaler. Može da bude ponosan na njega. Dule je veliki navijač Zvezde. Nije mnogo evropskih klubova došlo ovde, a da ne primi gol. Daćemo sve od sebe da pobedimo preostale dve utakmice, Zvezda to može da očekuje od nas - rekao je Venger.

Link to comment

Meni se jos od prve utakmice u kvalifikacijama za LE cinilo da postoji ideja u igri i da to vodi necemu. Tad o tome nisam pisao, ali zato cu sada dati smjelu prognozu, a ta je da se odlazak Kange nece bitno osjetiti u igri Zvezde.

 

Ja ću da dam još smeliju. Ako dovedemo čak i malo lošijeg igrača tehnički koji igra pametnije/jednostavnije u napadu i bolje u odbrani, bićemo još bolji.

Link to comment

 

 

- Zvezda je igrala dobro, imala svoje šanse i mislim da je nerešen rezultat najpravedniji. Dušan Savić mi je prijatelj, sin mu takođe dobro igra fudbal. On je bio napadač a sin mu je odbrambeni fudbaler. Može da bude ponosan na njega. Dule je veliki navijač Zvezde. Nije mnogo evropskih klubova došlo ovde, a da ne primi gol. Daćemo sve od sebe da pobedimo preostale dve utakmice, Zvezda to može da očekuje od nas - rekao je Venger.

 

Arsene Srbine, Arsene Srbine, Arsene Srbine!!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...