Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Одлично полувријеме у глобалу. Браво момци, тако треба до краја.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milic izgibe, steta sto je sa tehnikom na vi. Boaci mu spusta grudima za gol sansu, a on se zalece za njega i sjebava sjajnu akciju.

 

Rikardinjo izgleda bas preplaseno.

 

Ostatak, da cuknem u drvo, odlican. Meni posebno prija neigranje Noja.

Link to comment

Rikardinjo i milic najgori, ko bi to ocekivao. Ostalo ok, cak i vujadin. Tri crnca doktori. Samo da ga ne primimo, pa makar i ne dali vise.

Link to comment

Steta sto nije 2-0, a moglo je.  Sparta se vratila u igru.  Sada ce da bude teze.  Zvezdina oba krila nemaju ucinka u napadu.  Prijatno iznenadjenje je igra "dunstera" Stojkovica. 

 

Gledam utakmicu u Pragu; pola utakmice nema signala zbog tehnickih problema u Beogradu.  Inace, dvojca reportera prenose i jedan pominje kako je Partizan uspesniji od Zvezde posle raspada SFRJ.  Drugi ga prekida i kaze da takve stvari na ovom stadionu ne vole da slusaju.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Baš dobra utakmica. Spartanci se sredili malo, treba nam još jedan blickrig na početku drugog svetskog rata.

 

Imali smo par baš loših poteza u otvaranjima kontri.

 

Plašim se da ćemo poslednjih 20 minuta fizički spasti na nivo Milijaševe sveže krvi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Poluvreme nikad brze nije proslo... Mnogo lepo igramo, agresivno, disciplinovano, koncentrisano. Steta za onu sansu Donalda.

Napravice Milojevic od Zvezde srpski Atletiko Madrid.

Bravo Zvezdo!

 

Istok je skoro pun kao i sever, na zapadu vise od pola, jug mozda 500 ljudi, racunam da ima preko 30.000 ljudi

Link to comment

Poluvreme nikad brze nije proslo... Mnogo lepo igramo, agresivno, disciplinovano, koncentrisano. Steta za onu sansu Donalda.

Napravice Milojevic od Zvezde srpski Atletiko Madrid.

Bravo Zvezdo!

 

Istok je skoro pun kao i sever, na zapadu vise od pola, jug mozda 500 ljudi, racunam da ima preko 30.000 ljudi

Heh, sad vam je Miloje super, a mnogi vasi ovde su ga tovarili™, dok su mene moji™ prozivali sto sam lepo pisao o njemu. Meni uopste nije iznenadjenje ovo sto Milojevic radi sa Zvezdom, posto je za nase uslove odlican takticar. Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Teren je kriminalan i u poredjenju sa Partizanovim.  Gledao sam Mlada Boleslav - Skenderbeg pre ove utakmice; mali stadion, ali teren perfektan. 

Link to comment

Boško bolje da sedi kod kuće i da gleda. Posle ovih stručnih osvrta, teško će on opet u trenere.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Borhan ne uliva baš poverenje za sada, malo pliva posle centaršuteva

 

Stramaćoni ima lepe specijale iz kornera

Tacno za Borjana ali cinise da bar nije linijas.

Link to comment

Naravno da cu veceras da podrzim CZ, bas kao sto sam to radio i kao dete u medjunarodnim utakmicama. Stvar vaspitanja i kapiranja navijanja.

 

Edit: Crtanje™ Kosova na Severu, opet ludogorje™ na tribini. To da digne svoje, a uplasi njoh nema sanse.

+1000

 

Bravo, Toni

 

Uostalom, i ne moraju da razumeju

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...